Foto LETA

Austrumos sniegs, bet citviet… Laikapstākļu prognoze šodienai 0

Svētdien gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, vietām nelieli nokrišņi – lietus, austrumos arī slapjš sniegs un sniegs prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

VIDEO. Vēl trakāk, nekā iedomājāmies! Publicēts gāzes sprādziena video no Bauskas ielas 45
Veselam
Ko nekādā gadījumā nevajag ēst un dzert tukšā dūšā: 8 pārtikas produkti, kas kaitēs kuņģim
Vērsim labāk palikt mājās, Auns alks pēc pārmaiņām: kāda būs šī nedēļas nogale katrai horoskopa zīmei?
Lasīt citas ziņas

Rīta stundās, kad plašākā teritorijā gaisa temperatūra vēl būs negatīva, atsevišķi ceļu posmi apledos. Vējš pārsvarā būs lēns, tomēr piekrastes rajonos tas lēni līdz mēreni pūtīs no dienvidu puses.

Lielākajā valsts daļā gaiss iesils līdz 0…+4 grādiem, vietām piekrastē būs par pāris grādiem siltāk.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā mākoņu daudzums būs mainīgs, no rīta iespējams neliels lietus, slapjš sniegs, bet pārējā dienas daļa aizritēs bez nokrišņiem. Pūtīs lēns dienvidu, dienvidrietumu vējš, un gaiss neiesils vairāk par +2…+3 grādiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.