Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Avārijas dēļ bloķēta satiksme uz Jelgavas apvedceļa 0

Pievieno LA.LV

Ceļu satiksmes negadījuma dēļ pirmdienas vakarā abos virzienos bloķēta satiksme uz šosejas Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (A8), aģentūra LETA uzzināja VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Iestādē norādīja, ka autovadītājiem ieteicams izvēlēties citus ceļus, proti, Jelgava-Iecava, Blukas-Emburga, Jelgava-Staļģene Code. Tāpat ieteikts negadījuma vietu apbraukt caur Jelgavas pilsētu.

Aģentūra LETA novēroja, ka Jelgavas šosejas un autoceļa Jelgava-Dalbe krustojumā visi auto no Rīgas tiek novirzīti uz Ozolniekiem, lai nebrauktu pa apvedceļu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.