Sports
Hokejs

Balceram vienīgie vārti komandas zaudējumā AHL spēlē0

Rūdolfs Balcers

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers otrdien guva vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, taču ar to nebija gana, lai Belevilas “Senators” izcīnītu uzvaru.

“Senators” viesos ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) piekāpās Milvoki “Admirals” komandai.

Balcers vārtus guva trešā perioda pirmajā minūtē, kad panāca 1:1. Viņš šajā spēlē divas reizes meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs šosezon laukumā devies 21 AHL spēlē, guvis deviņus vārtus, veicis 17 rezultatīvas piespēles un ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +18.

“Senators” ar 54 punktiem 43 spēlēs ieņem otro vietu Ziemeļu divīzijā.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka Balcers pirms Nacionālas hokeja līgas (NHL) Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma kopā ar vēl diviem uzbrucējiem no NHL kluba Otavas “Senators” tika nosūtīts uz AHL. Otavas klubs nākamo NHL maču aizvadīs vien 27.janvārī.

Šajā nedēļas nogalē Ziemeļamerikas vadošajās līgās notiks Visu zvaigžņu spēles. AHL zvaigžņu mačā vieta atvēlēta arī Balceram.