Teodors Bļugers

Bļugeram un “Penguins” komandai sausais zaudējums Filadelfijā 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” otrdien cieta zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228

“Penguins” viesos ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) atzina Filadelfijas “Flyers” pārākumu.

Mājiniekiem ar precīziem metieniem izcēlās Jakubs Vorāčeks un Džeimss van Rīmsdiks, bet Džastins Brauns raidīja ripu tukšos vārtos. Lielisku darbu paveica “Flyers” aizsargi, kuri pa Braiena Eliota vārtiem ļāva mest vien 19 reizes.

Eliotam tā bija pirmā “sausā” uzvara sezonā un 39. karjerā. 34 gadus vecais Eliots šobrīd aizstāj Kārteru Hārtu.

“Penguins” aizvadīja savu septīto spēli pēdējās 12 dienās. Filadelfijā tā ieradās ar divām uzvarām pēc kārtas un sešiem panākumiem pēdējās septiņās spēlēs.

“Pietrūka momentu realizācijas un koncentrēšanās uz niansēm, kā arī laicīgas lēmumu pieņemšanas,” zaudējuma iemeslus minēja “Penguins” galvenais treneris Maiks Salivans. “NHL tā nevar spēlēt un cerēt uz uzvaru. Šodien bijām parocīgs pretinieks. Neko pozitīvu nevaru pateikt, esmu vīlies.”

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 18 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja piecos no 14 iemetieniem un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bļugers, kurš “Latvijas Avīzes” aptaujā tika atzīts par 2019.gada labāko hokejistu, šosezon laukumā devies 50 spēlēs, kurās guvis septiņus vārtus, veicis desmit rezultatīvas piespēles un nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu +4.

“Penguins” ar 67 punktiem 50 spēlēs Austrumu konferencē ieņem trešo pozīciju, bet “Flyers” ar 60 punktiem 50 cīņās ir devītā. Abas komandas atkal tiksies 31.janvārī, kad aizvadīs savas pirmās spēles pēc NHL Visu zvaigžņu mača pārtraukuma.