Foto: Evija Trifanova/LETA
Baltijas jūrā uz sēkļa uzskrējis prāmis ar 280 cilvēkiem 0
Baltijas jūrā netālu no Olandes jeb Ālandu salām uz sēkļa uzskrējis prāmis ar 280 cilvēkiem, svētdien paziņojusi Somijas krasta apsardze.
Gastroenterologs Vilkoite: Ja burciņā ir pelējuma virskārta, tad viss burciņas saturs ir sabojāts
Ko vilkt mugurā, sagaidot Ugunīgā Zirga gadu? Padomi katrai zodiaka zīmei, lai piesaistītu veiksmi un harmoniju
“Tas tiešām ir tāds apkaunojums…” Valsts kultūrkapitāla fonda lēmums izsauc asas reakcijas sabiedrības vidū
Nevienam cilvēkam briesmas nedraud, situācija ir stabila un tiek veikti sagatavošanās darbi prāmja “Amorella” evakuācijai, paziņoja Somijas krasta apsardze.
Kuģniecības “Viking Line” prāmis ar 200 pasažieriem un 80 apkalpes locekļiem bija ceļā no Turku uz Stokholmu, teikts “Viking Line” paziņojumā.
“Amorella” tai pat apgabalā uzskrēja uz sēkļa arī 2013.gadā, liecina Zviedrijas un Somijas mediju ziņotais.



