Dāvis Bertāns triec bumbu Atlantas “Hawks” grozā.

Bertāns atgriežas ar 14 punktiem un uzvaru 0

Dāvis Bertāns piektdien atgriezās laukumā pēc deviņu spēļu izlaišanas, gūstot 14 punktus NBA regulārā čempionāta spēlē, kurā viņa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” izcīnīja uzvaru.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

“Wizards” savā laukumā ar rezultātu 111:101 (30:21, 26:30, 25:28, 30:22) pārspēja Atlantas “Hawks”. Vašingtonas vienībai šī bija trešā uzvara pēdējās četrās spēlēs.

Otrs Vašingtonas komandas Latvijas spēlētājs Anžejs Pasečņiks šajā spēlē guva sešus punktus.

Bertāns pirms Ziemassvētkiem savainoja augšstilba muskuli, tāpēc kopš 22.decembra nebija spēlējis, izlaižot deviņas cīņas.

Piektdien viņš laukumā pavadīja 21 minūti un astoņas sekundes, kuru laikā realizēja divus no četriem divpunktu metieniem, trīs no astoņiem tālmetieniem un vienīgo soda metienu.

Tāpat viņš izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, un divas reizes pārkāpa noteikumus. “Wizards” ar Bertānu laukumā iemeta par 21 punktu vairāk nekā ielaida, kas bija labākais rādītājs komandā.

Tikmēr Pasečņiks šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā realizēja divus no astoņiem divpunktu metieniem un divus no četriem soda metieniem. Viņš arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu bumbu, un divas reizes pārkāpa noteikumus. “Wizards” ar Pasečņiku laukumā iemeta par astoņiem punktiem vairāk nekā ielaida.

Šī bija ceturtā reize, kad abi latvieši spēlēja kopā plecu pie pleca, un pirmā, kad viņiem izdodas uzvarēt.

Bertāna spēles laiks, ņemot vērā neseno traumu, bija ierobežots, taču viņš laukumā bija izšķirošos brīžos, mača beigās trāpot svarīgu trejaci. Tāpat viņš pirmā puslaika izskaņā “sulīgi” trieca bumbu grozā no augšas.

“Wizards” komandā rezultatīvākais ar 29 punktiem bija Džordans Makrejs, kurš arī izcīnīja astoņas bumbas zem groziem un veica sešas rezultatīvas piespēles.

“Hawks” vienībā 19 punktus guva Trejs Jangs.

“Wizards” ar 13 uzvarām 38 spēlēs ieņem 11.vietu Austrumu konferencē, bet “Hawks” ir konferences un visas līgas vājākā vienība, jo šosezon uzvarējusi vien astoņās cīņās.