Publicitātes foto

Bezmaksas koncertā piedāvā ieskatīties lieluzvedumā “Māras zeme” 0

Ieskandinot XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku nedēļu, piektdien, 29.jūnijā “Skanīgākajā tautas dancotavā” LIDO plkst. 19 notiks bezmaksas Tautas deju lielkoncerts, kurā teju 300 tautas deju dejotāju izpildījumā varēs gūt ieskatu deju lieluzvedumā “Māras zeme”, informē “LIDO”.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Dziesmu un Deju svētku un Tautas deju lielkoncerta virsvadītāja Ilmāra Dreļa veidotā uzveduma repertuārā pasākuma apmeklētāji varēs vērot 19 no kopumā 25 lieluzveduma “Māras zeme” dejām, kuras Daugavas stadionā visu paaudžu dejotāji izdejos šī gada Dziesmu un Deju svētkos.

Uzvedumā vairāk nekā piecpadsmit tautas deju kolektīvi no visas Latvijas un arī vairāki diasporas kolektīvi izdejos daļu no mūsu tautas vēstures nozīmīgākajiem brīžiem – no baltu cilšu sanākšanas Daugavas krastos un laika, kad pirmoreiz minēts sarkanbaltsarkanais karogs, līdz Latvijas Republikas simtgades svinībām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Koncerta programmas noslēgumā savu dejotprasmi rādīs entuziasti, kuri jūnijā apmeklēja LIDO “Skanīgākās tautas dancotavas” organizētās bezmaksas tautas deju nodarbības. Horeogrāfes Indras Filipsones vadībā tika apgūti latviešu tautas deju pamatsoļi un rotaļas. Tiks izdejots “Tūdaliņ, tāgadiņ”, “Plaukstiņpolka”, “Cūkas driķos”, “Oira”, “Skroderis” un pēc koncerta ikviens aicināts uz kopīgu zaļumballi un sadancošanos ar tautu deju dejotājiem.

Koncerta apmeklētāji “Skanīgākajā tautas dancotavā” aicināti ierasties no plkst. 18.30, ieeja koncertā ir bez maksas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.