Kokteilis
Apbrīno

“Biju Tērbatas ielas koncertā!” Kivičs, satraucies, ka, iespējams, saslimis ar Covid-19, neierodas uz tiesu pie Dimitera0


Andris Kivičs
Andris Kivičs
Foto – Karīna Miezāja

Mūziķis Andris Kivičs otrdien, 28. jūlijā nav ieradies Vidzemes rajona tiesā Cēsīs, kur bija paredzēta tiesas sēde, kurā viņš ir kā atbildētājs dziesminieka Kaspara Dimitera prasībā par morālā kaitējuma kompensācijas piedziņu. Kā neierašanās iemeslu Kivičs norādijis bažas, ka, iespējams, inficējies ar jauno koronavīrusu.

Kaspara Dimitera mājaslapā ikvienam pieejama informācija, ka 28. jūlijā tikai trīs minūtes pirms noliktās tiesas sēdes sākšanās Vidzemes rajona tiesa Cēsīs saņēma elektronisku, Kiviča sūtītu vēstuli, kurā rakstīts: “Labdien. Sakarā ar aizdomām uz Covid 19 (biju Tērbatas ielas koncertā) šodien tiesā diemžēl nebūšu. Lai arī biju uzlicis pulksteni u 7.00, pamodos tagad ar 39,4 temperatūru. Lūdzu atvainojiet, dodos taisīt testu..”

Nākamā tiesas sēde nolikta 12. oktobrī. Strīds, kad aizvedis abus mūziķus līdz tiesas zālei, aizsākās pērn, kad Dimiters izveidoja dziesmu par Kiviča jaunāko sievu un abu mīlasstāsta publisko uzplaukumu, kas, savukārt, ļoti sadusmojis Kiviču, kas vēlāk publiski apsūdzējis Dimiteru izvarošanā, kā arī intervijā atklājis, ka dziesminieks ir pavadījis par šo noziegumu laiku cietumā, bet no pulbikas šis fakts esot slēpts, tāpēc par to zinot retais.

Ko par Kiviča iemeslu, neierasties uz tiesu, domā tauta?

Saistītie raksti

Dziesma, ko Dimiters sacerēja Kiviču pārim par godu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.