Kokteilis
Apbrīno

Bijušais skandalozais diplomāts Rūdolfs Brēmanis pasmejas par fotogrāfu Rozenfeldu, kas izslimojis Covid-191


No kreisās – Rūdolfs Brēmanis, no labās – Gatis Rozenfelds.
No kreisās – Rūdolfs Brēmanis, no labās – Gatis Rozenfelds.
Foto: LETA; kolāža – kokteilis.lv

Pirms dažām dienām portālā santa.lv tika publicēta intervija ar Latvijā pazīstamo fotogrāfu Gati Rozenfeldu, kurā viņš stāstīja par savu pieredzi, cīnoties ar jauno koronavīrusu. Marta sākumā, atgriežoties no ceļojuma, Gatis izrādījās inficējies ar Covid-19.

Fotogrāfs intervijā pastāstīja, ka, lai arī viņš ne smēķē, ne lieto alkoholu, slimības gaita tomēr viņa gadījumā noritējusi vidēji smagi un slimnīcā nācies pavadīt apmēram mēnesi.

Gatis minēja, ka slimnīcā ēdiens viņam tika nests vienreizējos traukos, bet grāmatas, kuras viņam deva lasīt, pēc tam tika sadedzinātas. Tieši šis fakts izraisīja reakciju bijušajam diplomātam Rūdolfam Brēmanim, kurš savas pārdomas pauda sociālajā vietnē Facebook.com.

Rūdolfs rakstīja: “Eh, Gati, Gati.. Grāmatas jau nu gan nevajadzēja dedzināt, turklāt vēl krāsnī.. Varēji tak nolikt plauktiņā, pastāvētu dažas dienas un izžūtu smuki tas ļaunais vīruss uz grāmatas..
Jocīgi, ka Vizma nesaķēra neko, dzīvojoties kopā pa mājām. Varbūt drošības labad, tagad tomēr arī mājās visas grāmatas vajadzētu krāsnī mums sadedzināt? Mazums.. Mjaa.. Kā tur bija: “Tie, kas dedzina grāmatas, drīz dedzinās cilvēkus..”? Nu tik tagad baidāmies visi kopā uz nebēdu!”.

Saistītie raksti

Jāteic, ka Rūdolfa ierakstu komentētāji uztvēra dažādi – vieni sacīja, ka grāmatas jau nu patiešām nebija nepieciešamības dedzināt, kamēr citi kritiski nosodīja Rūdolfa pausto nostāju, minot, ka nav prātīgi rakstīt šādus ironiskus komentārus par cilvēku, kas izslimojis smagu slimību.

Rūdolfa Brēmaņa ieraksts vietnē Facebook.com:

Atgādināsim, ka bijušais diplomāts Rūdolfs Brēmanis 2019.gada sākumā tika apsūdzēts par Latvijai piederošu līdzekļu (aptuveni 102 tūkstoši eiro) izkrāpšanu un piesavināšanos. Tāpat Rūdolfa vārds medijos bieži parādās viņa privāto attiecību saistībā – viņš bieži vien redzēts dažādu sabiedrībā zināmu sieviešu sabiedrībā dažādos pasākumos, bet viņa attiecības ar izskatīgo latviešu aktrisi Agnesi Zeltiņu izjuka 2017.gada pašā sākumā, kad kļuva zināms, ka laikā, kad viņš bijis kopā ar Agnesi, ļāvies attiecībām arī ar citām sievietēm.

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, vai Rūdolfa Brēmaņa viedoklis par fotogrāfu Gati Rozenfeldu ir ētisks?

  • Nē, ne tikai nav ētiski, bet ir nepieklājīgi
  • Manuprāt, daļa taisnības viņam ir - kāpēc dedzināt grāmatas?
  • Pat, ja viņš arī tā domāja, varēja to publiski neteikt
  • Man nav viedokļa

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.