Teodors Bļugers (no labās) izdara metienu spēlē pret Ņūdžersijas “Devils”.

Bļugeram liels spēles laiks mazākumā “pingvīnu” uzvarā 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Teodors Bļugers piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē palīdzēja Pitsburgas “Penguins” pārtraukt divu zaudēto spēļu sēriju, uzbrucējam nedaudz vairāk nekā četras minūtes nospēlējot mazākumā.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

“Penguins” savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) uzvarēja Ņūdžersijas “Devils”, kas šosezon spēlē ļoti neveiksmīgi.

Bļugers laukumā pavadīja 13 minūtes un 45 sekundes, no kurām četras minūtes un 12 sekundes tika nospēlētas mazākumā. Tāpat uzbrucējs izdarīja divus metienus pa vārtiem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderību +1. Latvijas hokejists bija tikai viens no diviem Pitsburgas komandas uzbrucējiem, kurš šajā spēlē neizcēlās ar rezultativitāti. Iespēja Bļugeram bija, taču viņš neizmantoja ļoti labu iespēju.

Uzvaras vārtus guva Džeiks Gencels, bet vienīgo precīzo raidījumu “Devils” rindās izdarīja Teilors Hols.

Tikmēr otrā piektdienas mačā Otavas “Senators” mājās ar 4:1 (2:1, 2:0, 0:0) uzvarēja Ņujorkas “Rangers”, svinot trešo panākumu pēc kārtas. Rūdolfs Balcers joprojām atrodas Otavas vienības fārmklubā Belevillā.

Vārtus un rezultatīvu piespēli iekrāja Antonī Duklērs un Tomā Šabo, bet Žans Gabriels Pažo pievienoja divas rezultatīvas piespēles. Vienīgos Ņujorkas vienības vārtus guva Džeikobs Truba.

Otavas komanda pēdējos deviņos mačos, izcīnījusi septiņus panākumus.

Pitsburgas vienība ar 28 punktiem 23 spēlēs Austrumu konferencē ieņem piekto vietu.