2023.gada 21.oktobrī miris pasaulē visvecākais jebkad reģistrētais suns Bobi no Portugāles.
2023.gada 21.oktobrī miris pasaulē visvecākais jebkad reģistrētais suns Bobi no Portugāles.
Foto: REUTERS/SCANPIX

Bobi devies uz citiem medību laukiem… Miris pasaulē visvecākais suns 12

“Bobi – vecākais suns, kurš jebkad reģistrēts pasaulē, ir miris 31 gada vecumā,” tā šodien vēsta ārvalstu medijs “NEXTA” savā soctīkla “X” profilā.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
RAKSTA REDAKTORS
“Līdzi ņemot omīti, mums šis brauciens izmaksās 112 eiro” – apmeklētāji jautā, kāpēc “Avārijas brigādes” parkā ir tik dārga biļete
Lasīt citas ziņas

“Šī gada sākumā Ginesa rekordu grāmata Bobi piešķīra “vecākā suņa pasaulē” titulu. Viņš dzīvoja 31 gadu un 165 dienas,” raksta “NEXTA”. Ka ziņo vēl citi ārvalstu  mediji, Bobi miris 2023.gada 21.oktobrī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kāds komentētājs pie šī ieraksta “X” raksta: “Viņš joprojām izskatās tik gudrs, kad bija tik vecs!” Kāds cits piebilst: “Skumjas ziņas.”

Kā vēsta interneta enciklopēdija “Vikipēdija“, tad suns Bobi (1992. gada 11. maijs–2023. gada 21. oktobris) bija tīršķirnes Rafeiro do Alentejo suns, par kuru rūpējās Leonels Kosta (Leonel Costa) no Leirijas Portugālē. 2023.gada 2.februārī suns Bobi tika apstiprināts kā pirmais reģistrētais suns, kurš nodzīvojis līdz 30 gadu vecumam, kā arī vecākais reģistrētais suns, kas jebkad dzīvojis pasaulē. 2023. gada 11.maijā Bobi apritēja 31 gads. Plašāk par Bobi lasi ŠEIT.

Lai sunim Bobi miers citos medību laukos…

2023.gada 21.oktobrī miris pasaulē visvecākais jebkad reģistrētais suns Bobi no Portugāles. Foto Bobi redzams kopā ar savu saimnieku.
Foto: REUTERS/SCANPIX

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.