Sports
Ziemas sports

Brāļi Šici: Veicām divus gandrīz ideālus braucienus0


Andris un Juris Šici ar Pasaules kausa sacensību zelta medaļām.
Andris un Juris Šici ar Pasaules kausa sacensību zelta medaļām.
Foto: Paula Čurkste/LETA

Titulētie Latvijas kamaniņu braukšanas brāļi Andris un Juris Šici sestdien savās mājās iguldā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa posmā. Tā mūsējiem bija pirmā pamatsacensībās ne tikai karjerā, bet vispār latviešiem Pasaules kausa posmos Siguldā.

Pēc sacīkstēm brāļi neslēpa gandarījumu, uzsakot gan savu veikumu, gan sakot paldies līdzjutējiem un trases darbiniekiem, kuri sagatavoja šādiem laika apstākļiem teicamu ledu.

Andris Šics: “Gribu pateikt paldies brālim. Šī mums ir pirmā uzvara Latvijā, balsis no priekiem tagad ir nobļautas. Veicām divus ļoti labus braucienus, abus tuvu ideālam, bet sacensībās tas notiek ļoti reti. Braucot sajūtas bija lieliskas, jo visa trase bija ļoti skaļa.

Nebija nevienas vietas, kur par mums nebļautu. Skaņa bija neticama! Gribu novēlēt katram sportistam dzirdēt tādu atbalstu. Paldies līdzjutējiem!

Uzvarēt mājās, tas ir īpaši, sajūtas lieliskas. Finišā mēs vēl nesapratām, ka esam uzvarējuši. Bremzēšanas ceļā redzēju, ka mums rāda vieninieku, taču nezināju, vai tas ir braucienā, vai summā. Kad ieraudzīju, ka esam ātrākie, tad sapratu.

Tāpat paldies trases strādniekiem, kuri šādos laika apstākļos sagatavoja vislabāko ledu, kāds vien bija iespējams. Laika apstākļi neietekmēja, jo visi stiprie brauca līdzīgi. Mēs par konkurentiem nedomājām, mērķis bija veikt divus ļoti labus braucienus, kas arī izdevās. Pat pēc pirmā brauciena norunājām, labi nobraucam un tad redzēs, kur būsim.

Saistītie raksti

Tuvojas pasaules čempionāts, tāpēc cenšamies no posma uz posmu progresēt. Cerams, ka arī Sočos (pasaules čempionātā) trāpīsim ar fizisko formu.

Juris Šics: “Ļoti patīkamas sajūtas, jo šī ir pirmā “tīrā” Pasaules kausa uzvara, ja neskaita Sprinta kausa sacensības. Tas notika mājās. Sezonā mums iet diezgan raibi, tāpēc ceru, ka šis ir atspēriens turpmākajiem sasniegumiem. Sajūtas ir neaprakstāmas. Atbalsts bija kā nekad, no starta līdz finišam. Neatceros, ka citus gadus tā būtu bijis. Paldies skatītājiem!”

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.