Foto: LETA/Evija Trifanova

Brīdina par potenciāli palēninātu satiksmi pēcpusdienā 0

Pievieno LA.LV

Līdz ar karsto un saulaino laiku šodien pēcpusdienā daudzi iedzīvotāji dosies ārpus Rīgas, lai dotos atpūsties pie jūras, tāpēc pēcpusdienā ir iespējama palēnināta satiksme Pierīgā, īpaši Jūrmalas un Saulkrastu virzienā, brīdina “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji šodien jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
Lasīt citas ziņas

Savukārt tiem, kuri dodas uz Kurzemes piekrasti, jārēķinās, ka ceļa remontdarbi turpinās abpus Pāvilostai, no Ēdoles līdz Jūrkalnei un no Mērsraga līdz Upesgrīvai, uzsver LVC.

Plašākie satiksmes ierobežojumi ceļu remontdarbu dēļ pašlaik ir uz Vidzemes šosejas Sēnītes un Bērzkroga posmos, kā arī Jelgavas apkārtnē, kur remontdarbi notiek sešās vietās.

CITI ŠOBRĪD LASA

LVC aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un ievērot satiksmes organizāciju būvdarbu zonās.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.