Foto-Shutterstock

“Brīvā Eiropa” atsāks raidīt Rumānijā un Bulgārijā 2

Pievieno LA.LV

Raidorganizācija “Radio Brīvā Eiropa/Radio Brīvība” (RFE/RL) ar decembri atsāks pārraides Rumānijā un Bulgārijā, šādi cenšoties šajā reģionā stiprināt mediju vidi.

VIDEO. “Tas ir pilnīgā d*rsā!” Tulks pēc Zelenska preses konferences aizmirst izslēgt mikrofonu
Veselam
Šīs ādas izmaiņas var signalizēt par B12 vitamīna deficītu – divi netipiski simptomi, kurus nedrīkst ignorēt
Kokteilis
Tās prot turēt mēli aiz zobiem – šīm trim zodiaka zīmēm var uzticēt pat visintīmākos noslēpumus
Lasīt citas ziņas

Šis solis tiks īstenots, lai šajās Dienvidaustrumeiropas valstīs vērstos pret viltus ziņu izplatību un sniegtu atbalstu korupcijas apkarošanai, ceturtdien pavēstīja ASV finansētā raidorganizācija, kas bāzējas Prāgā.

RFE/RL 2004.gadā pārtrauca raidīt Rumānijā, bet 2007.gadā – Bulgārijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidorganizācija nolēmusi pārraides atsākt, pēc tam kad “abās valstīs valdības amatpersonas, pilsoniskās sabiedrības pārstāvji un žurnālisti bija pauduši bažas par dezinformāciju, korupciju un sabiedrības sašķeltību, kas grauj to politiskās sistēmas,” teikts paziņojumā RFE/RL tīmekļa vietnē.

“Mēs ceram, ka mūsu reportāžas, ko gatavos vietējie žurnālisti, palīdzēs brīvās preses izaugsmei, sekmēs demokrātiskās vērtības un institūcijas, kā arī informēs diskusijas abās valstīs par to vietu NATO,

Eiropas Savienībā un citās Rietumu organizācijās,” paziņojumā norādīja RFE/RL prezidents Tomass Kents.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.