Divkārtējā “Oskara” balvas ieguvēja Renē Zelvēgere filmēsies filmā “Bridžita Džounsa: kā traka pēc viņa” (“Bridget Jones: Mad About the Boy”).
Divkārtējā “Oskara” balvas ieguvēja Renē Zelvēgere filmēsies filmā “Bridžita Džounsa: kā traka pēc viņa” (“Bridget Jones: Mad About the Boy”).
Foto: AFP/SCANPIX

Būs kaislības! Renē Zelvēgere un Hjū Grānts filmēsies jaunākajā “Bridžitas Džounsas” filmā 12

Renē Zelvēgere (Renée Zellweger) gatavojas atkārtoti filmēties savā tik ļoti iemīļotajā Bridžitas Džounsas lomā gaidāmajā populārās filmu franšīzes nu jau ceturtajā daļā, vēstīja ASV medijs “CNN“.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Lasīt citas ziņas

Divkārtējā “Oskara” balvas ieguvēja filmēsies filmā “Bridžita Džounsa: kā traka pēc viņa” (“Bridget Jones: Mad About the Boy”), tā teikts preses relīzē. Filma ir balstīta uz autores Helēnas Fīldingas līdz šim vislabāk pārdoto romānu ar tādu pašu nosaukumu.

Sagaidāms, ka Hjū Grānts (Hugh Grant), kurš atveidoja Danielu Klīveru 2001.gada filmā “Bridžitas Džounsas dienasgrāmata” un 2004. gada turpinājumā “Bridžita Džounsa: Saprāta robeža”, atgriezīsies franšīzes ceturtajā daļā, lai atkal spēlētu kopā ar Zelvēgeri. Grānts nepiedalījās franšīzes trešajā daļā – 2016. gada filmā “Bridžitas Džounsas mazulis”, lai gan viņa varonis bija daļa no šīs filmas sižeta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Franšīzes ceturtajā daļā būs redzama arī Emma Tompsone (Emma Thompson), kura filmā “Bridžitas Džounsas mazulis” parādījās doktores Roulingsas lomā , bet tagad filmēsies kopā ar tādiem šīs franšīzes jaunpienācējiem kā Čivetelu Edžioforu (Chiwetel Ejiofor) un “Baltā lotosa” zvaigzni Leo Vudālu (Leo Woodall).

Zelvēgere par sniegumu filmā “Bridžitas Džounsas dienasgrāmata” 2002.gadā tika nominēta “Oskara” balvai kā labākā galvenās lomas atveidotāja, taču togad šo balvu nesaņēma. 2004.gadā viņa ieguva “Oskara” balvu par labākās otrā plāna aktrises sniegumu filmā “Aukstais kalns” (Cold Mountain), bet 2020.gadā par galvenās lomas atveidošanu filmā “Džūdija”(Judy).

Pirmā filma mūs iepazīstināja ar Džounsu – apmulsušo ziņu asistenti, kura cītīgi raksta dienasgrāmatu par savām likstām un pārdzīvojumiem gan mīlestībā, gan karjerā un arī dzīvē kopumā.

Saskaņā ar oficiālo grāmatas kopsavilkumu Fīldinga romāna “Bridžita Džounsa: kā traka pēc viņa” (“Bridget Jones: Mad About the Boy”) darbība risinās 14 gadus pēc tam, kad Džounsa pameta Marku Dārsiju, kuru visās līdzšinējās filmās spēlēja Kinoakadēmijas balvas ieguvējs Kolins Fērts (Colin Firth).

Filmas “To Leslie” režisors Maikls Moriss (Michael Morris) ir piesaistīts kā šī jaunās filmas režisors, Fīldingam pildot izpildproducenta pienākumus. Projektu finansē filmu studija „Miramax”.

Šobrīd plānots, ka filma “Bridžita Džounsa: Kā traka pēc viņa” (“Bridget Jones: Mad About the Boy”) pirmizrāde notiks kinoteātros ASV 2025.gada 14. februārī.

LA.LV Aptauja

Vai Tu esi skatījies filmas par Bridžitu Džounsu un viņas piedzīvojumiem?

  • Jā!
  • Nē!
  • Varbūt.
  • Neatceros.
  • Mani nesaista šis kino žanrs, neskatījos.
  • Cits variants.
  • Man nav viedokļa.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.