Foto: Pexels

Būs labāk, ja tu spēsi šodien paklusēt! Horoskopi 26.septembrim 5

Auns

Pat superzvaigznēm reizēm ir tādas dienas, kad neizdodas nekas un kļūdu ir vairāk, nekā varētu iedomāties. Un, protams, arī tev ir tādas dienas, un nevajag sevi par to šaustīt!

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Lasīt citas ziņas

Tev būs šodien kāds izaicinājums! Tajā pat laikā tu izdarīsi daudz vērtīgus darbus, kurus kādu laiku biji atlicis. Izaicinājumu vari pieņemt tikai ar vēsu galvu!

Dvīņi

Tev šodien nāksies būt pa vidu starp divām konfliktējošām pusēm. Tā, protams, nebūs patīkama nodarbe, taču, ja būsi pacietīgs – visu izdosies atrisināt.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Apkārtējie šodien vairāk runās, bet mazāk strādās. Tev nāksies strādāt arī viņu vietā – protams, nav patīkama prognoze, bet tādas dienas gadās.

Lauva

Tev nāksies domāt daudz un dikti. Nodrošini sev to, lai esi labi atpūties, labi izgulējies un labi paēdis, citādi ar domāšanu arī nekas labs nesanāks.

Jaunava

Tev būs tieksme visu pārspīlēt, un daudzkārt. Tas, ko tu vari darīt, lai tas viss nekļūtu pavisam nekontrolējami – palūdz kādam sev tuvam cilvēkam, lai viņš tevi pavēro no malas, un pasaka “stop” brīžos, kad tas ir vajadzīgs.

Svari

Šī diena nav pārlieku piemērota pārrunām un tikšanām ar citiem cilvēkiem. Vēlams to pavadīt vienatnē pašam ar sevi, un padomāt, ko vēlies no dzīves.

Skorpions

Šodien, lai iegūtu vēlamo, nāksies ļoti skaidri nodefinēt sev mērķi. Plivināšanās pa mākoņiem tevi nekādā veidā tam nepietuvinās.

Strēlnieks

Iespējams, ka tu šodien ar daudz ko būsi neapmierināts. Bet ne bez pamata, protams. Vienīgais, kas tev ir jāapzinās – tava neapmierinātība konkrēto situāciju tāpat nerisinās.

Mežāzis

Būs labāk, ja tu spēsi šodien paklusēt. It īpaši, kad runa ir par citiem cilvēkiem un viņu kritizēšanu. Protams, ja vēlies sabojāt dienu sev un citiem, vari arī neklusēt.

Ūdensvīrs

Tavas cerības tiks attaisnotas, bet tikai tad, ja tu pratīsi pieņemt arī kompromisus. Ja būsi ietiepies kā āzis – nesanāks nekas no gaidītā.

Zivis

Šī diena būs saistīta ar morāliem un ētiskiem jautājumiem. Tu, protams, vari izlikties, ka tas viss uz tevi neattiecas, bet, vai tā ir laba doma?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.