Eiroparlamenta ēka Strasbūrā, uz kurieni katru mēnesi dodas 800 EP deputāti, viņu palīgi un tulki, pavisam aptuveni 4000 cilvēku, lai tur pavadītu vienu nedēļu.
Eiroparlamenta ēka Strasbūrā, uz kurieni katru mēnesi dodas 800 EP deputāti, viņu palīgi un tulki, pavisam aptuveni 4000 cilvēku, lai tur pavadītu vienu nedēļu.
Foto – AFP/LETA

“Ceļojošais cirks” Strasbūrā turpināsies 0

Francija nekad nepieļaus, ka Strasbūrai tiek atņemts Eiropas galvaspilsētas statuss, solīja Francijas prezidents Fransuā Olands, par spīti tam, ka Eiropas Savienības politiķu ikmēneša pārbraucieni no Briseles uz Strasbūru nodokļu maksātājiem izmaksā vairāk nekā simt miljonu eiro gadā.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

“Francija nekad nepieļaus nekāda veida modifikāciju,” sacīja prezidents, parakstot jaunu vienošanos par teju miljarda eiro piešķiršanu Strasbūrai un apkārtējam Elzasas apgabalam. “Ceļojošais cirks”, kā to dažkārt dēvē, saskaņā ar Eiropas Revīzijas palātas aprēķiniem nodokļu maksātājiem izmaksā aptuveni 114 miljonus eiro gadā. Lai Brisele kļūtu par vienīgo parlamenta mājvietu, būtu nepieciešams visu 28 dalībvalstu vienbalsīgs atbalsts, un šādu ieceri pavisam noteikti bloķētu Francija, kas negrib atteikties no EP sesiju rīkošanas goda un finansiālajiem ieguvumiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.