“Centrālā laboratorija” atvērusi jaunu filiāli Ādažos 7

Ādažu slimnīcā atvērta jauna “Centrālās laboratorijas” filiāle, uz kuru analīžu veikšanai īpaši aicināti ne tikai  tuvāko apkaimju iedzīvotāji, bet arī klienti no tuvējām pašvaldībām – Garkalnes, Saulkrastu un citiem novadiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

“Vērojot Ādažu pilsētas un novada izaugsmi, filiāles atvēršanu izjūtam kā būtisku soli, lai laboratoriskie pakalpojumi Pierīgas novadā kļūti vēl ērtāk pieejami. Saskaņā ar mūsu attīstības koncepciju, kas vērsta uz kvalitatīva pakalpojuma pieejamību ikvienam,  īpaši domājot par  jaunajām ģimenēm ar bērniem, vēlamies, lai katrs pie mums justos aprūpēts. Strādāsim līdztekus ar slimnīcas medicīnisko personālu, tādējādi papildinot veselības aprūpes kolēģu komandas darbu Ādažos,” ir pārliecināta “Centrālās laboratorijas” valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa.

“Centrālās laboratorijas” vajadzībām Ādažu slimnīcā pilnībā renovētās telpas 80 kvadrātmetru platībā ir gaišas, aprīkotas ar ergonomisku apgaismojumu, ir nodrošināta atbilstoša ventilācija un iespēja izmantot kondicionierus. Vienā no kompaktajām telpām ir iekārtota reģistratūra un vieta pacientiem uzgaidīšanai, otrā tiek veiktas manipulācijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ādažu novads aug un attīstās, piedāvājot arvien daudzveidīgākus pakalpojumus visās nozarēs, arī medicīnas pakalpojumu jomā. Viena no Baltijas lielākajām un modernākajām laboratorijām, atverot savu pirmo filiāli Ādažu novadā, mūsu iedzīvotājiem paver vēl plašākas iespējas nodot analīzes un saņemt kvalitatīvus laboratorijas pakalpojumus,” atzīst Ādažu novada pašvaldības priekšsēdētāja Karīna Miķelsone.

“Ādažu slimnīcā un poliklīnikā pacienti apmeklē savus ģimenes ārstus, kā arī ārstus speciālistus, ārstējas dienas stacionārā, tiek veiktas ķirurģiskas, ginekoloģiskas operācijas un sniegti citi pakalpojumi, līdz ar to analīžu veikšana ir ikdienas nepieciešamība. Mana ārsta praksē gūtā pārliecība ir, ka visiem veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem jābūt vienā ēkā, kas gan medicīnas personālam, gan pacientiem ir daudz ērtāk. Priecājamies, ka Ādažu slimnīcā ir atklāta laboratorija, kas mūsu darbā būs ļoti noderīga,” vērtējumu izsaka PSIA “Ādažu slimnīca” valdes loceklis Pēteris Pultraks.

“Centrālās laboratorijas” filiāle Ādažu slimnīcā īpaši pieejama ir topošajām māmiņām, kurām ir iespēja uzgaidīt ērtā, īpaši viņām paredzētā krēslā. Tāpat arī bērniem pirms un, vajadzības gadījumā, pēc manipulācijas pie galdiņa var pavadīt laiku zīmējot, spēlējot interaktīvas spēles. Pēc procedūras bērni saņem diplomu par drosmi un, ja vēlas, arī gardumu.

Jaunajā “Centrālās laboratorijas” filiālē Gaujas ielā 13/15, Ādažos visu veidu medicīniskās analīzes ir iespējams nodot ar vai bez ārsta nosūtījuma (neatkarīgi, kurai no Latvijā akreditētajām laboratorijām nosūtījums izrakstīts). Pacientus šeit no pulksten 8.00 līdz 16.00 sagaida savas jomas profesionāļi. Vizītei konkrētā laikā pierakstīties iespējams mājaslapā  www.laboratorija.lv/pieraksts-lv, laboratoriju var apmeklēt arī bez iepriekšēja pieraksta. Analīžu rezultāti pēc apmeklējuma ir pieejami www.laboratorija.lv, “Centrālās laboratorijas” filiālē, pacienta norādītajā e-pastā, kā arī elektroniski tos saņem pacienta ārstējošais ārsts, kurš nosūtījis pacientu veikt analīzes. Tāpat analīžu rezultāti tiek saglabāti veselības datu portālā www.datamed.lv, kurtie pieejami arī pēc gada vai ilgāka perioda.

Reklāma
Reklāma

“Centrālā laboratorija”, turpinot attīstību, 2024. gadā plāno atvērt vēl vairākas filiāles, tā nodrošinot iedzīvotājiem saņemt pakalpojumu tuvāk dzīvesvietai.

Foto: https://failiem.lv/u/vnwpc3vdc5

SIA „Centrālā laboratorija” pieņem analīzes 86 filiālēs, kas atrodas visā Latvijā. Laboratorijā strādā vairāk nekā 650 darbinieku.  Uzņēmuma darbība novērtēta, valdes priekšsēdētājai Stellai Lapiņai piešķirot LR Ministru kabineta balvu par ieguldījumu veselības aprūpes nozares attīstībā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.