Aktrise Dārta Daneviča un politiķis Artuss Kaimiņš

“Cik psiholoģiski veselīgs kāds no jums būtu manā vietā…”: aktrise Dārta Daneviča atklāj, kādas patiesībā bijušas viņas attiecības ar Artusu Kaimiņu 288

Pirms dažām dienām deputāts Artuss Kaimiņš un aktrise Dārta Daneviča socvietnē “Twitter” negaidīti sāka risināt savu ģimenes konfliktu. Dārta ievietoja postu, kurā lūdza padomu, ko darīt, ja Artuss ir paņēmis abu dēlu Kaupo, kurš ir desmit mēnešus vecs, un aizvedis. Viņa nezinot, kur atrodas bērns.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Šāda aktrises atzīšanās daudziem bija pārsteigums – izrādās, ka pāris, kas vēl nesen bija laimīgs kopā un sagaidīja savu pirmdzimto, nu jau ir izšķīrušies.

Aktrise Dārta Daneviča
CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc vairākkārtējiem “tvītiem” soctīklos, kur Artuss apliecināja, ka pāris ir izšķīries, bet sacīja, ka Dārta labi zinot, kur atrodas bērns un ka viņš ir pie tēva uz pieskatīšanas laiku, bet Dārta, savukārt, dzīvesbiedru nosauca par meli, jo abu vienošanās paredz, ka Artuss dēlu pieskata citas dienas, visbeidzot, iesaistot policiju, viss tika atrisināts.

Dažas dienas vēlāk, redzot “Twitter” lietotāju reakciju uz notikušo publisko strīdu, aktrise paziņoja: “Un bija jau skaidrs, ka būs smiešana, apsmiešana un bakstīšana ar pirkstu. Bet es neesmu droša, cik psiholoģiski veselīgs kāds no jums būtu manā vietā pēc pusotra gada konstantas pazemošanas.”

Artuss Kaimiņš

Daži komentētāji “Twitter” gan izteikuši varbūtību, ka, iespējams, šis esot kāds sociālais eksperiments, ko soctīklos izveikusi Dārta un Artuss?

LA.LV Aptauja

Kā tu domā, vai Dārta un Artuss patiešām ir izšķīrušies un savas nesaskaņas risina "Twitterī"?

  • Jā, es ticu, ka abi šie cilvēki tā varētu rīkoties
  • Nē, es arī neticu, ka tā ir taisnība. Kāds "āķis"!
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.