Foto: Fotolia

Cilvēka nāves mistiskais spēka lauks 0

Noslēpumainais “nāves lauks”
Visos laikos visas agresīvās valstis un to neremdināmie pārvaldītāji vēlējušies savā rīcībā iegūt visiem saviem ienaidniekiem iznīcību nesošus “nāves starus”. Milzīgas bagātības salaupījušie valdītāji visnotaļ dāsni atalgoja visu veidu burvjus, magus, alķīmiķus un tamlīdzīgus meistarus, kuri prata viņiem iegalvot, ka nokļuvuši jau ļoti tuvu šādiem šaušalīgiem, neredzamiem stariem. Un, ja viņi tā teica, tad jau, kā mēdz teikt, “kaut kas tur ir”.

Lukašenko brīdina: Ja kāds mums uzbruks, ne tikai Eiropa sāks trīcēt – atbilde būs momentāla 19
Šolcs: Skandināvus mūsu piens vienkārši neinteresē un viss. Tikai Latvija ir kā “iebraucamā sēta” 35
“Liels upuru skaits saliedēs krievus!” Putins mobilizēs vēl 2 miljonus iedzīvotāju, tostarp 300 000 sieviešu 182
Lasīt citas ziņas

Patiešām, jau sen daudzi bija ievērojuši, ka attiecīga veida neredzams starojums rodas tieši kādas dzīvas būtnes nogalināšanas momentā, un, kā pauž dažādi ezoteriskie avoti, senatnē izredzēti priesteri un burvji spējuši šādus starus ne tikai saskatīt un uztvert, bet arī īpašā veidā vadīt un novirzīt tā, lai ar tiem nogalinātu citus. Nav arī izslēgts, ka tieši tā lielā mērā bijusi galvenā dzīvu būtņu upurēšanas būtība.

Daudz kas liecina par to, ka tā nav tikai poētiska izdoma, drīzāk – kārtējais mājiens par aizmirstām vai noteiktu ieinteresēto aprindu no citiem apslēptām zinībām. Par tā dēvētajiem “nāves stariem” jeb “nāves laukiem”, kurus izstaro cilvēks, aizejot no dzīves, daudz un detalizēti rakstījuši jau Senās Grieķijas filozofi. Vairāk vai mazāk nopietna šā jautājuma izpēte iesākās 19. gadsimta beigās, kad ar šīm idejām aizrāvās franču dabas pētnieks Kamils Flamarions.

Padomju zinātnieku pētījumi
Tomēr zīmīgi, ka jau ļoti drīz šo jautājumu par viņsaulē aizejoša cilvēka spēju iedarboties uz apkārtesošajiem cilvēkiem pamatīgi sāka pētīt padomju Krievijā – jau faktiski tūlīt pat pēc boļševiku apvērsuma 1917. gada rudenī. Tajā laikā Maskavā un Pēterburgā teju vai vienlaikus uzradās vairākas laboratorijas, kas ārkārtīgi stingrā specdienestu uzraudzībā veica dažādu noslēpumainu parādību pētīšanu, visdrīzāk, nolūkā noskaidrot, kā tās varētu izmantot “lielās pasaules revolūcijas” interesēs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pagājušā gadsimta 20. gados profesors A. Gurevičs atklāja tā dēvēto dzīvo šūnu degradācijas starojumu. Eksperimentālā kārtā viņš pierādīja, ka dzīvas augu šūnas izstaro elektromagnētiskos starus, kas tad, kad tos uzņem citas dzīvās šūnas, paātrina to tieksmi vairoties. Un otrādi: mirstošas šūnas izstaro elektromagnētiskos starus, kas izraisa kaimiņos esošo šūnu bojāeju.

Nākamo būtisko soli “nāves lauku” izpētē veica krievu emigrants V. Lepeškins. Viņš bija biologs un 30. gados strādāja Barselonā, kur arī iepazinās ar Gureviča eksperimentu rezultātiem. Lepeškinam nebija pietiekamu līdzekļu, tāpēc viņš savus eksperimentus veica parastā virtuves kastrolī, kam visapkārt aplīmēja speciālu, pret spektra ultravioleto zonu īpaši jutīgu fotofilmu, bet iekšā ievietoja dzīvas garneles, kuras aplaistīja ar verdošu ūdeni. Vēlāk, attīstot fotofilmiņu, izrādījās, ka tā ir izgaismota, proti, uz to bija iedarbojies starojums, ko Gurevičs nodēvējis par “degradējošo”.

Nākamais krievs, kurš guva panākumus šajā virzienā, bija fiziķis V. Dokučajevs. Viņš noformulēja hipotēzi par tā dēvētajiem elektromagnētiskajiem garenviļņiem, kurus, ejot bojā, izstaro dzīvi organismi. Nolūkā to pierādīt, viņš nogalināja žurkas, kas atradās pilnībā pret jebkādiem zināmajiem laukiem ekranizētos sprostos. Lūk, un arī tādā izolācijā pat palielā attālumā no eksperimenta veikšanas vietas novietota iekārta fiksēja nekrobioloģiskā starojuma uzliesmojumus.

Okultisma uzplaukums Trešajā reihā
Tostarp jaunus atklājumus, iespējams, pat visnotaļ negaidītus, veikuši ne tikai zinātnieki savās laboratorijās, bet arī, piemēram, fantastikas rakstnieki pie saviem rakstāmgaldiem, un viņiem, kā tas bijis arī daudzos citos gadījumos, patiešām nereti izdevies krietni vien apsteigt esošo un pārsteigt nākotnes zinātni. A. Žarenova grāmatā “Lielā Pta paradokss”, kas publicēta pirms mazliet vairāk par 30 gadiem un galvenokārt balstīta patiesos notikumos, intriga savērpjas ap dīvainu parādību, ko 2. Pasaules kara laikā novērojis vācu esesietis Ludvigs Hengenauss, kurš ir arī profesors un vienā no koncentrācijas nometnēm ierīkojis īpašu laboratoriju. Kopš kāda laika viņa palīdze Luīze, kura ārēji bija “mīlīga gluži kā trusītis”, katru pēcpusdienu pulksten piecos acīmredzami pārvērtusies: viņas acīs iekvēlojies ienaids, un viņa sākusi trakot. Tas parasti ildzis ne vairāk par piecām minūtēm, pēc kā viss atkal atgriezies normālās sliedēs.

Hengenauss to allaž novērojis, visu rūpīgi pierakstot savā dienasgrāmatā. Viņš fiksēja, ka attiecīgo “seansu” laikā sākusi mainīties pat Luīzes ādas krāsa, un virkni dažādu citu parādību un detaļu, līdz kamēr kādā reizē precīzi tieši tajos pašos pulksten piecos pēcpusdienā Luīze nomirusi. Absolūti nebija saprotams viņas nāves iemesls. Kas bija noticis?

Tālāk Žarenova grāmatas varonis esesietis Hengenauss vēsta, ka tikai vēlāk ievērojis – tieši aiz viņa laboratorijas koncentrācijas nometnē uzbūvēta jauna tā dēvētā gāzes kamera. Profesoru skāra kāda apjausma. Viņš noskaidroja precīzu laiku, kad gāzes kameru pirmo reizi piepildīja ar nāvei lemtajiem ieslodzītajiem. Un – tieši tajā dienā un attiecīgajā stundā viņa laboratorijas palīdzei sākās “tas”. Izrādās, patiešām – piepildītās kameras durvis noslēdza precīzi tieši pulksten piecos pēcpusdienā. Lūk, tādā veidā profesors Hengenauss atklāja “nāves lauka” spēku – tas rodas tad, kad vienlaikus iet bojā lielas cilvēku masas…

Šī fantastikas romāna epizode tik plaši atstāstīta tāpēc, ka būtībā tas ir gluži reālu notikumu atspoguļojums. Fašistiskā Trešā reiha vadoņi līdz noteiktam savas valdīšanas posmam, kad vēl nebija jādomā galvenokārt par savas personīgās ādas glābšanu, interesējās par daudzām noslēpumainām, tostarp arī izteikti okultām parādībām, un katrā ziņā arī par dīvainajiem efektiem, kas rodas lielu cilvēku masu vardarbīgas bojā ejas rezultātā. Speciāli šim nolūkam fašistu koncentrācijas nometnēs praktiski pielietoja austrumu okultismā un Eiropas mistiķu vidū populārās slepenās zinības par asins maģiju.

Krietnu troksni sacēlušās grāmatas “Magu rīts” autori Žaks Beržjē un Luijs Povēls uzskata, ka tieši tā arī ir visu šo cilvēcisko upuru – masveida nošaušanas un nosmacēšanas gāzu kamerās – maģiskā jēga, proti, tā bijusi cilvēka upurēšanas augstākā maģija, nevis tikai vienkārši psihopatoloģisku tipāžu iegribas. Tiesa, labi zināms, ka šāda šaušalīga upurēšana nepalīdzēja Trešā reiha vadoņiem, taču tostarp, kā jau tas nereti mēdz gadīties eksperimentālajās zinātnēs, pat tajā gadījumā, ja neizdodas sasniegt sākotnēji uzstādītos mērķus, nebeidzamais eksperimentu konveijers noved līdz citiem, gluži negaidītiem blakus atklājumiem. Un tas lielā mērā attiecināms arī uz “nāves lauku” rašanos.

Smadzenes kā kodolreaktors

Tostarp krievi šajā jomā joprojām negrasījās nomierināties. Pagājušā gadsimta 60. gados kādā Maskavas piepilsētā biologi centušies gūt skaidrību par auga izstaroto biolauku un tā ietekmi uz apkārtējo pasauli. Viņi auga tuvumā novietojuši infuzorijām piepildītu trauku ar ūdeni. Tad viņi sākuši visnotaļ nežēlīgi pluinīt augu, noraujot tam lapas, svilinot stumbru un tamlīdzīgi, un jau acumirklī ievērojuši, ka infuzorijas ūdenī sākušas mētāties, turklāt daudzas ātri vien gājušas bojā. Tādējādi konstatēts, ka atsevišķu daļu iznīcināšanas jeb bojā ejas momentā augs sāk izdalīt savdabīgus “nāves laukus”, kas gluži reāli nes iznīcību tuvumā esošajiem mikroorganismiem.

Savukārt cita krievu pētnieku grupa no Maskavas Medicīnas institūta 1979. gadā savā īpašajā laboratorijā sarīkoja eksperimentu, kas ļoti līdzīgs iepriekš aprakstītajam, tikai šoreiz augs bija nomainīts ar krietni vien sarežģītāku organismu, un tas bija trusītis. Sasaistītu dzīvnieku uzlika uz galda, apkārt sakrāmējot ar šķidrumu–indikatoru pildītas glāzes, un tad eksperimentētāji nonāvēja upuri. Šķidrums glāzēs acumirklī mainīja krāsu: vienā tas kļuva rozā, citā sarkans, bet tieši līdzās trusīša galvai – tumši bordo. Pētnieki secināja, ka nogalinātā trusīša smadzenes ir līdzīgas kodolreaktoram, kas bojā ejas gadījumā uz visām pusēm izmet protonu kūlīšus, un šķidrums–indikators uzskatāmi parāda, kurā virzienā izstarojas visintensīvākie kūlīši.

Vēlāk šie paši pētnieki saistībā ar starojumu, kas rodas nonāvēšanas momentā, apsekoja lopkautuvju darbiniekus. Noskaidrojās, ka praktiski viņi visi ir tā dēvētie ļaunprātīgie alkohola lietotāji. Pētnieki uzskata, ka tas saistīts ar nepieciešamību izvadīt no organisma radionukleotīdus, kas tur uzkrājušies no šo lopkautuvju darbinieku pārlieku biežās nokļūšanas “nāves lauku” iedarbībā. Zināms, ka apstarošanās ar radioinukleotīdiem izraisa organismā dažādas mutācijas un audzēju aktivitātes atraisīšanos, par ko tiešā veidā arī liecina krietni vien paaugstināta gaļas pārstrādes uzņēmumu darbinieku mirstība tieši no asins vēža.

Katrā ziņā šis Maskavas pētnieku veiktais eksperiments atgādina musulmaņu un jūdu dzīvnieku upurēšanas rituālus. Piemēram, Kurban–bairan svētkos, kad veic precīzu naža dūrienu upura galvenajā artērijā, izpildītājs acumirklī atlec maliņā. Tostarp Jeruzalemes dievnama galvenais priesteris, kurš veic uz altāra novietotā dzīvnieka nonāvēšanu, malā neatlec (kaut kā necienīgi tas izskatītos, vai ne?), taču viņš iepriekš allaž uzvelk smagas, galvenokārt ar zeltu klātas drēbes, kas, godīgi sakot, ļoti atgādina tos priekšautus, ar kādiem sevi no iespējamā apstarojuma aizsargā rentgenologi.

Kapsēta patiešām nav pastaigu vieta

Daudz kas liecina par to, ka ir ļoti svarīgi saprast, kāpēc upura bojā ejas momentā ir tik bīstami atrasties tam līdzās, īpaši galvas tuvumā. Ar to nodarbojas biolauka pētnieki, galvenokārt analizējot ne tik daudz dzīvu, bet gan tieši mirušu cilvēku biolaukus.

Joprojām tie paši krievu pētnieki Zinātniski praktiskā biolokācijas centra laboratorijās 90. gadu vidū veica virkni pētījumu saistībā ar kapsētu negatīvās enerģētikas iedarbību, rūpīgi apsekojot jau likvidētu kapsētu teritorijas un atklājot tur ļoti interesantu likumsakarību. Izrādās, ap kapsētām esošās iedarbības zonas platums nav vienmērīgs – tas izrādījies izstiepts virzienā no rietumiem uz austrumiem. Atminējumu šim faktam centies sniegt arhitekts M. Limonads, kurš profesionāli nodarbojas ar to lauku iedarbību uz cilvēkiem, kādu rada dažādas būves, tajā skaitā arī kapsētas. Pētnieki neslēpa, ka viņa atbilde viņus interesēja arī utilitāri ļoti šaurā aspektā, proti – lai varētu gūt priekšstatu par objektīvu sanitārās aizsardzības zonas izveidošanu, kas nodalītu kapsētu no apdzīvojamās apbūves.

Lūk, un Limonads apgalvojis, ka skelets, īpaši krūšu kurvja apgabalā, veido savdabīgu induktivitātes spoli ar it kā nobīdītu serdeni, kas šajā gadījumā ir mugurkauls un ko papildina cauruļveida locekļu kaulu viļņvadītāji. Ja iedomājas, kā izvietotas skeleta vājā elektromagnētiskā lauka spēka līnijas, iegūstam olveida formas kontūru, kas izstiepta gar mugurkaulu un kas ļoti līdzīga parastajai cilvēka auras kontūrai. Tādā veidā skeleta auras izstarojums turpinās salīdzinoši ļoti ilgu laiku, un tādējādi arī kapsētas ģeopatogēnā zona izstiepjas virzienā no rietumiem uz austrumiem, proti, gar apbedījumu asi.

Un, ja šos arhitekta Limonada secinājumus saliek kopā ar iepriekš aprakstītajiem pētījumiem Maskavas medicīnas institūtā, kļūst skaidrs, ka dzīva vai miruša cilvēka skelets savā ziņā ir itin jaudīgs elektroniskais lielgabals, no kura serdeņa jeb tātad mugurkaula cilvēka nāves mirklī izlido tādi starojuma kūlīši, kas spēj postoši ietekmēt visu tuvumā esošo dzīvo.

Pēc nāves starojums turpinās

Monogrāfijas “Antinomijas zinātniskā aspekta filozofiskā analīze” autors A. Manejevs, apkopojot ar “nāves laukiem” saistīto eksperimentu rezultātus, kas gūti dažādās pasaules valstīs, izvirzījis kādu visnotaļ interesantu secinājumu. Viņš uzskata, ka izstarotie lauki var pastāvēt arī pilnībā neatkarīgi no starojuma avota. Proti, cilvēks jau ir miris, bet starojums, kas sevī satur signālu par to, kas ar viņu noticis, turpina aizkļūt līdz viņa tuviniekiem. Manejevs uzskata, ka bojā ejas momentā organisma izstarotā informācija satur faktiski pilnībā visas ziņas par šo organismu, ne tikai par pašu bojā eju. Un tas ļauj domāt par patiešām gluži reālu cilvēka pēcnāves psihisko pasauli.

Par šīs hipotēzes visnotaļ spīdošu apstiprinājumu var uzskatīt virkni citu pētnieku unikālos eksperimentus un tajos gūtos rezultātus. Jau pagājušā gadsimta 80. gados PSRS Fizikāli tehnisko problēmu institūtā, pētot DNS īpašības, toreiz vēl tikai iestādes vecākais zinātniskais līdzstrādnieks P. Garjajevs guva pārsteidzošus rezultātus. Viņš ņēma teļa DNS – veselus, nesagrautus fragmentus, ievietoja tos spektrometrā un tad apstaroja ar sarkanas lāzergaismas kūlīšiem. Pēc tā Garjajevs veidoja grafikus, no kuriem atbilstoši formulām bija iespējams novērtēt dažādus molekulu parametrus. Atklājums, kas lika pamatus pilnībā jaunam virzienam mikrobioloģijā, nāca gluži negaidīti.

Gluži nejauši pētnieks izmērīja spektru tukšai vietai, kurā pirms dažām minūtēm bija atradies DNS preparāts, bet tagad bija tikai tīrs spektrometra trauks, un negaidot lāzera stars izkliedējās tā, it kā ceļā būtu kāds neredzams šķērslis. Proti, spektrs sanāca tāds, it kā tukšā telpā joprojām atrastos DNS paraugs! Jau drīz izdevās noskaidrot, ka tie bijuši mirušo DNS fantomi, kodolu izkušanas procesā noticis kaut kāds informācijas “ieraksts” no izkausētajiem DNS šūnu kodoliem. Un galvenais, ka spektrometrs šo fantomu turpinājis fiksēt aptuveni 40 dienas…

SAISTĪTIE RAKSTI

Garjajevs jutās iedvesmots, tāpēc pierunāja kādu savu kolēģi kļūt par savdabīgu izmēģinājuma trusīti, paņemot viņa ģenētisko materiālu – spermu, un izpētīja tās hromosomas lāzera starā. Tad Garjajevs paplašināja starojuma kūlīti, un viņa kolēģis pats nokļuva tā iedarbības zonā, acumirklī sajūtot nelabumu, un, godīgi sakot, gandrīz aizgāja bojā – vēl 10 dienas pēc šā notikuma viņam saglabājas vismaz 40 grādu temperatūra, spēki bija pilnībā viņu atstājuši, viņš nevarēja pat pakustināt roku.

Kad Garjajevs sācis rūpīgāk analizēt notikušo, radās pieņēmums, ka viņa kolēģis no savu DNS paraugu viļņiem spektrometrā saņēmis kaut kādu dīvainu “rīkojumu”, ar kuru viņa organismam bija grūti tikt galā. Lūk, un tādā veidā “nāves lauks” guva savu zinātnisko izskaidrojumu. Nomirstot hromosomas visam cilvēka organismam dod savdabīgu “pašiznīcināšanās” komandu, un tas acumirklī paklausīgi sāk to pildīt. Par laimi, šāda skarba eksperimenta nejaušajam līdzdalībniekam toreiz izdevās palikt dzīvam…

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Lukašenko brīdina: Ja kāds mums uzbruks, ne tikai Eiropa sāks trīcēt – atbilde būs momentāla 19
Šolcs: Skandināvus mūsu piens vienkārši neinteresē un viss. Tikai Latvija ir kā “iebraucamā sēta” 35
“Liels upuru skaits saliedēs krievus!” Putins mobilizēs vēl 2 miljonus iedzīvotāju, tostarp 300 000 sieviešu 182
Lietuva valstij nevēlamo personu sarakstā iekļauj populāru Latvijā dzīvojošu dziedātāju 28
Kāda izgāšanās! Krievu propaganda ziņo, ka Polija vāc militāro tehniku, bet rāda Latvijas parādi 29
Lasīt citas ziņas
“Sū** būs lieli!” Pārtikas ražotāji satraukušies par nozares nākotni Latvijā
Vai Rīgas dome ir gatava ziemai un vai ir rezerves stipras snigšanas gadījumiem? 36
FOTO. 20+ radošas idejas adventes vainagiem: no tradicionāliem līdz ļoti oriģināliem
Zelenskis: Reiz mūs gribēja iznīcināt ar badu, tagad – ar tumsu un aukstumu
Pēkšņi miris Baltkrievijas ārlietu ministrs
18:15
Jānis Grasis: Vai Latvijā nevajadzētu Satversmes dienu?
18:13
Īne Morenga: Nav tādu normālo cilvēku
17:25
Lukašenko brīdina: Ja kāds mums uzbruks, ne tikai Eiropa sāks trīcēt – atbilde būs momentāla 19
Pēkšņi miris Baltkrievijas ārlietu ministrs
Londona: Krievija pret Ukrainu izmanto vecas raķetes, kam nomontētas kodolgalviņas
Kāda izgāšanās! Krievu propaganda ziņo, ka Polija vāc militāro tehniku, bet rāda Latvijas parādi 29
VIDEO. Armands Simsons atklājis, ka ziemas peldēm ir viena ļoti patīkama blakusparādība
FOTO: 4 krāsas, kurām jābūt katrā Adventes vainagā 16
Adventes ieskaņas pasākumi Rīgā – afiša svētku laikam
Īne Morenga: Nav tādu normālo cilvēku
Monika Zīle: Frankenšteins demogrāfijas rumpī – dzimstības kritums ir ieilgusi nelaime
Šolcs: Skandināvus mūsu piens vienkārši neinteresē un viss. Tikai Latvija ir kā “iebraucamā sēta” 35
VIDEO. Uz līnijas atkal Moskvičs – Krievija atjauno šā auto ražošanu 14
“Pēc amatiem nealkstu. Arī pēc prezidenta vietas ne!” Atklāta saruna ar Uldi Pīlēnu 97
“Iesaldēts ceļojums” – tas ir variants. Zaudēt rezervāciju naudu ir sāpīgāk
“Tas būtu milzīgs Ukrainas sasniegums.” Slaidiņš par operāciju, kas varētu būt daudz svarīgāka pat par Hersonas atgūšanu 22
Krievijā mobilizētajam par “lekšanu acīs” komandieriem draud 15 gadi kolonijā
ES un Irāna – uz nesatikšanos? Irāna nav tikai iespējas, tie ir arī milzīgi riski
Naktī uz svētdienu turpinās snigt. Kad snigšana mitēsies?
Kāda bija aizvadītā ķiršu sezona, kāpēc raža bija mazāka nekā citus gadu?
PLANĒTAS NOSLĒPUMI. Atkal pilnībā jauns skatījums uz Visumu
Jānis Grasis: Vai Latvijā nevajadzētu Satversmes dienu?
Pavēro krācēju! Miega apnoja var izraisīt dzīvībai bīstamas veselības problēmas
Nemierīgos laikos – vairāk krāpnieku. Saruna ar Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētāju Jāni Skrastiņu
NEPLP locekle: Latvijā 20% iedzīvotāju ir tendence patērēt kaut ko nelegāli
“Liels upuru skaits saliedēs krievus!” Putins mobilizēs vēl 2 miljonus iedzīvotāju, tostarp 300 000 sieviešu 182