FOTO: Edijs Pālens/LETA

Covid-19 dēļ Daugmales pamatskola divas nedēļas mācīsies pilnībā attālināti 0

Skolā konstatēto Covid-19 gadījumu dēļ Daugmales pamatskolā mācības divas nedēļas noritēs pilnībā attālināti, aģentūru LETA informēja Ķekavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja Vineta Vītoliņa.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Eksperti atklāj, ka ir kaut kas, no kā Putins baidās vairāk nekā no NATO
Lasīt citas ziņas

Diviem Daugmales pamatskolas pedagogiem ir apstiprināta saslimšana ar Covid-19, tāpēc epidemioloģiskās drošības nolūkos uz divām nedēļām – no 23.novembra līdz 4.decembrim – skola pilnībā pāriet uz attālināto mācību procesu, lai mazinātu vīrusa izplatības iespējas skolas pedagogu un skolēnu vidū, bet pēc tam pēc iespējas ātrāk skolēni varētu atgriezties skolā.

Atbilstoši Ministru kabineta lēmumam attālināti jau līdz šim mācījās visi 7.- 9.klašu skolēni, bet no pirmdienas, balstoties uz skolas direktora izdoto rīkojumu, attālinātais mācību process jeb C modelis līdz 4.decembrim būs noteikts arī Daugmales pamatskolas 1.- 6.klasei.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā informējis Daugmales pamatskolas direktors Andris Ceļmalnieks, informācija par pirmo pozitīvo Covid-19 testa rezultātu skolas vadība saņēmusi piektdien, 20.novembrī, tālāk pēc SPKC ieteikuma apzinātas kontaktpersonas. Sestdienas rītā, 21.novembrī, tika saņemta informācija par pozitīvu testu vēl vienam skolas pedagogam, kuram ir bijusi saskarsme ar visām mācību klasēm, tāpēc visām kontaktpersonām desmit dienas jāatrodas pašizolācijā un jānovēro savs veselības stāvoklis. Ja tas pasliktinās vai novērojami kādi saslimšanas simptomi, jāsazinās ar savu ģimenes ārstu.

“Attālinātās mācības tas ir lielāks izaicinājums gan pedagogiem, gan skolēniem un viņu vecākiem. Taču situācijā, kas izveidojusies skolā saistībā ar konstatētajiem Covid-19 gadījumiem, mums visiem jārīkojas atbildīgi un jāsaglabā miers un vēss prāts. Tā kā mācību klasēs ir neliels audzēkņu skaits, tad pedagogi var vairāk nodrošināt individuālāku pieeju katram skolēnam,” sacījis Ceļmalnieks.

Par skolas mācības procesa izmaiņām vecākiem informācija nosūtīta piektdien, savukārt tie vecāki, kuri sestdien vēl nebūs e-klasē izlasījuši nosūtīto vēstuli, tikšot individuāli sazvanīti.

Attālinātā mācību procesa laikā visiem Daugmales pamatskolas audzēkņiem tiks nodrošinātas pārtikas pakas par divu nedēļu periodu. Plānots, ka pakas vecākiem varētu izsniegt 30.novembrī, taču par precīzu laiku vecāki tiks informēti e-klasē.

Tikmēr Daugmales bērnudārzs turpinās darbu kā ierasts, jo bērnudārzs atrodas atsevišķā ēkā un abu izglītība iestāžu personāli nepārklājas. Gan skolā, gan bērnudārzā regulāri vairākas reizes dienā tiekot veikta pastiprināta telpu dezinfekcija, apgalvo pašvaldība.

Daugmales pamatskolā mācās 141 skolēns, no tiem 1.- 6.klasē – 94, bet 7.- 9.klasē – 47 bērni.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.