Publicitātes foto (no varam.gov.lv)

Daba brauc ciemos 0

Inita Šteinberga, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Tik smagi “iegrābies” Putins nebija 25 gadus: tagad galvenais nepalaist šo iespēju garām
Mājas
Berzēšanās gar kājām, gulēšana virsū, astes kustināšana – iemācies saprast, ko kaķis tev šādi “saka”
Trampa publicētā fotogrāfija iedzen viņu stūrī – cilvēki šoreiz ir patiesi nikni
Lasīt citas ziņas

Likumības un norises mežos, purvos, ūdeņos, zālājos un citās dabas ekosistēmās var izzināt, aicinot talkā Mobilo dabas klasi.

Dabas pārvaldes speciālisti piedāvā iepazīstināt ar norisēm dabā, aicinot piedalīties gan darbnīcās, gan izzinošās spēlēs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dabas klase labprāt ierodas uz dažādiem publiskajiem pasākumiem, skolām, dabas talkām. Dabas klases ciemošanās ir bez maksas. Uzaicināt ciemos Mobilo dabas klasi var, piesakoties kādā no sava reģiona Dabas pārvaldes dabas centriem (to adreses saziņai www.daba.gov.lv/dabas-centri). Jārēķinās gan, ka piekrišana busiņam ir liela un izbraukumu grafiks pildās strauji.

Mobilā klase izveidota ar Eiropas Savienības LIFE programmas atbalstu LIFE integrētā projekta “LatViaNature” ietvaros.

Publikācija sagatavota ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu.
Par publikācijas saturu atbild AS “LATVIJAS MEDIJI”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.