Foto: Lauris Vīksne

TV seja Dagmāra Legante: Ja sēž pie kompja un ēd bulkas, tad ir, kā ir! 0

Pievieno LA.LV

Žurnāls “Kas Jauns” informē, ka TV seja Dagmāra Legante šoruden atkal pārsteigusi ar apbrīnojami slaidu augumu.

Kalpos teju mūžīgi: vācu eksperti nosaukuši 12 uzticamākos auto modeļus ar 200 000 km nobraukumu 57
Veselam
Ko ēst, lai uzturētu savas nieres lieliskā stāvoklī: 9 visnoderīgākie pārtikas produkti
Pensionāriem atpūta pie ezera beidzas letāli – tiek uzskatīts, ka viņus nonāvējis lācis 7
Lasīt citas ziņas

Pēdējo mēnešu laikā Dagmāra ne reizi vien izgājusi sabiedrībā, apmeklējot vairākus pasākumus, kuros viņa izskatījusies patiešām satriecoši.

Dagmāra apmeklēja viesnīcas Grand Hotel Kempinski Riga gada jubilejas svinības.

CITI ŠOBRĪD LASA


Viņa piedalījās arī Babyroom rīkotajā ģimenēm draudzīgāko uzņēmumu apbalvošanā.


Pagājušajā nedēļā viņa apmeklēja filmas Tēvs Nakts pirmizrādi, kurā jutās lepna, atbalstot savu draudzeni Ilzi Blaubergu.


Žurnāls “Kas Jauns” informē, ka jau pirms trim gadiem Dagmāra esot teikusi, ka viņas slaiduma noslēpums esot galvenokārt kustības, kā arī pareiza un veselīga ēdiena izvēle.

“Pirms kāda laika sāku mācīties spēlēt tenisu, paskrienu, ja sanāk laiks, mājās kādu presīti uztaisu. Ja sēž pie kompja un ēd bulkas, tad ir, kā ir!” – žurnālam atbild Legante. Viņa arī stāsta, ka ļoti seko līdzi produktiem, ko lieto ikdienas uzturā.


Grand Hotel Kempinski Riga jubilejas pasākumā izskanēja baumas, ka TV dīvai pajukusi ģimenes dzīve ar Normundu Celmiņu, jo vīram izveidojušās citas attiecības. Kā zināms, strauja svara samazināšanās var tikt saistīta ar lielu stresu.


Jāatzīst, ka par spīti neglītajām baumām, viesnīcas ballītē pāris izskatījās laimīgs un priecīgs.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.