Foto: LETA

“Dailē” satiksies Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš 0

13. novembrī, svinot Mūzikas nama “Daile” piecu gadu jubileju, skatītāju vērtējumam tiks nodots viens no sezonas gaidītākajiem jaunumiem – koncertprogramma “Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš. Tikšanās Dailē”, LA.lv uzzināja mūzikas namā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu
Lasīt citas ziņas

Kā uzsver MN “Daile” direktore un jaunās koncertprogrammas producente Anda Zadovska, Maestro Raimonds Pauls jau piekto sezonu “Dailes” apmeklētājus pārsteidz ar jaunu koncertu, turklāt katru reizi – citu mūziķu izpildījumā.

“Jauno programmu Maestro radījis dziedātājam Daumantam Kalniņam. Koncerta pirmajā daļā Maestro, Daumants Kalniņš (viņš spēlēs arī oboju), stīgu orķestris Kaspara Ādamsona vadībā un mūziķu grupa Raimonda Macata vadībā atskaņos jaunu dziesmu ciklu ar Ineses Zanderes vārdiem. Koncerta otrajā daļā vēl nebijušā skanējumā varēs baudīt Maestro veidoto dziesmu izlasi ar izcilu latviešu dzejnieku vārdiem.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt par MN “Daile” piecu gadu jubileju Anda Zadovska teic: “Novērtējam, ka vairāk nekā 500 tūkstoši cilvēku savu “kultūras balsi” atdevuši par mums; ka mums ir izveidojies arvien pieaugošs uzticamo skatītāju loks, kam MN “Daile” un tā komanda kļuvusi par sinonīmu augstvērtīgas oriģinālmākslas un interpretāciju tapšanas videi. ”

Koncerti “Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš. Tikšanās DAILĒ” notiks 13., 14., 15. un 16. novembrī plkst. 19 Mūzikas namā “Daile”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.