Kokteilis
Veselam

Dakteru Klaunu atbalstam saziedoti 12 100 eiro0

Foto: Mārtiņš Otto

Akcijā “Smiekli ārstē!”, kuras laikā tika vākti līdzekļi projekta “Dr. Klauns” darbam ar mazajiem pacientiem visā Latvijā, Narvesen tirdzniecības vietās ziedoti 10 000 eiro, ar “Rīgas Miesnieks” starpniecību 1185 eiro, vēl 915 eiro pārskaitīti ziedojumu kontā un zvanot uz akcijas tālruni. Dakteri Klauni pateicas katram, kurš atsaucās devīzei “Uzliec degunu un atbalsti Dr. Klauna projektu Bērnu slimnīcā!”. Savāktie līdzekļi palīdzēs turpināt iepriecināt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un arī reģionālo slimnīcu mazos pacientus.

“Savā otrajā darbības gadā esam plašāk parādījuši Latvijas Dakteru Klaunu darbu, un viņi izņēmuma kārtā vairākkārt bija sastopami ārpus bērnu slimnīcas telpām. Esam priecīgi par cilvēku atsaucību! Lai arī biedrības “Dr.Klauns” ikdienas pamata darbu mums izdodas nodrošināt ar vairāku patstāvīgu sponsoru atbalstu, saziedotie līdzekļi būs ļoti noderīgi, lai Dakteri Klauni turpinātu palīdzēt mazajiem pacientiem veseļoties ar prieku. Pats galvenais – šis bija vēl viens apliecinājums, ka daudzi cilvēki ir gatavi iesaistīties, lai atbalstītu Dakteru Klaunu darbu un reizē arī bērnu ātrāku izveseļošanos. Tādēļ pieņēmām lēmumu saglabāt izveidoto ziedojumu tālruņa numuru 90006086. Zvanot uz to, arī turpmāk varēs ziedot projekta atbalstam. Tāpat paldies ikvienam, kurā palīdzēja tapt akcijai „Smiekli ārstē!“, kā arī visiem tās vēstnešiem – sabiedrībā labi zināmajiem televīzijas pārraižu vadītājiem un aktieriem,” pateicas biedrības “Dr.Klauns” vadītāja Marianna Milovska.

Jāatgādina, ka akcijā “Smiekli ārstē” iesaistījās arī “LTV”, “LTV7”, “Narvesen”, “Delfi”, “E-klase” un “Rīgas Miesnieks”. Jau vēstīts, ka akcijas “Smiekli ārstē!” noslēgumā Doma laukumā, Rīgā labdarības zibakcijā aicinājumam nofotografēties Baltijā lielākajā sarkano klauna degunu kopbildē atsaucās visdažādākā vecuma Dakteru Klaunu atbalstītāji, tā pasakot paldies katram, kurš ziedo Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Rīgā un reģionālo slimnīcu mazo pacientu atveseļošanās veicināšanai.

Mēneša garumā akcijas “Smiekli ārstē!” laikā ikviens varēja atbalstīt mazo pacientu atveseļošanos, ziedojot līdzekļus kādā no “Narvesen” tirdzniecības vietām. Ziedojot 1 EUR vai vairāk, dāvanā varēja iegūt akcijas galveno atribūtu “Dr. Klauna” sarkano degunu, ar ko varēja nofotografēties un foto publicēt savos sociālo tīklu kontos, kā arī piedalīties dažādos konkursos. Biedrības “Dr. Klauns” darbu arī turpmāk var atbalstīt, zvanot uz ziedojumu tālruni 90006086 vai veicot pārskaitījumu uz ziedojumu kontu.

Saistītie raksti

Biedrība Dr.Klauns (Reģ. nr.: 40008199816, Tālavas g. 3-74, Rīga, LV – 1029)
Banka: AS SEB banka, kods: UNLALV2X, konts: LV43UNLA0050019740644

“Dr. Klauns” ir sabiedriska labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2012.gada, un kuras pārstāvji – 30 profesionāli medicīnas klauni – dodas uz Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā. Dakteru Klaunu projektu biedrība “Dr.Klauns” īsteno sadarbībā ar Bērnu klīniskās unversitātes slimnīcu un ar Izraēlas vēstniecības, Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma “Food Union“ un Pētera Avena labdarības fonda “Paaudze” atbalstu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.