Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Futbola klubs “Riga” papildinājis sastāvu ar 22 gadus veco horvātu balsta pussargu Hrvoji Babecu, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja Horvātijas sesto spēcīgāko komandu “Gorica”. Agrāk viņš spēlējis Francijas vienības “Metz” U-19 komandā.

Portālā “transfermarkt.com” Babecas tirgus vērtība tiek lēsta 2,5 miljoni eiro, tādējādi viņš kļūs par dārgāko virslīgas spēlētāju.

UEFA Konferences līgas kvalifikācijas pirmās kārtas pirmajā mačā “Riga” viesos ar 2:0 pārspēja Ziemeļīrijas Derijas “City”, vārtus pirmajā puslaikā guva Ramoss, otrajā – Oleksandrs Fiļipovs. Mājinieki kopš 66. minūtes spēlēja mazākumā. “Liepāja” viesos ar 0:1 zaudēja Kosovas “Gjilani”. Atbildes spēles notiks ceturtdien.