Dārziņam rezultatīva piespēle, Ozo – kapteinis 0

Lauris Dārziņš otrdien rezultatīvi piespēlēja, palīdzot Kazaņas “Ak Bars” KHL spēlē ar 3:1 uzvarēt Sanktēterburgas “SKA”.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Dārzs
FOTO. Cik šogad maksā stādi, un kas ir piedāvājumā? Reportāža no Siguldas Stādu parādes
Gudri jau kopš dzimšanas: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri var lepoties ar attīstītu intelektu

Spēles 33. minūtē pēc Dārziņa un Alekseja Tereščenko piespēlēm Kirils Petrovs realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 2:0. Trešajā periodā kazaņieši ieguva trīs ripu pārsvaru, bet viesi no Sanktēterburgas vienīgos vārtus guva mača 55. minūtē, kad vairākumu realizēja Toni Mortensons.

“Ak Bars” ar 86 punktiem ir Austrumu konferences līdere, bet “SKA” paliek visas līgas vadībā ar 89 punktiem.

Mitišču “Atlant” kapteiņa amatā debitējis Sandis Ozoliņš. Komandai spēle pret Čerepovecas “Severstaļ” izvērtās neveiksmīga – zaudējums ar 0:3.