Foto AFP/Scanpix/LETA

Daudzviet Vidzemē, Latgalē un Sēlijā saglabājas sniegs 0

Pēdējā diennaktī arī Latvijas austrumu daļā lija un gaisa temperatūra pakāpās līdz +2..+4 grādiem, tomēr daudzviet Vidzemē, Latgalē un Sēlijā saglabājas sniega sega, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Sniega segas biezums Alūksnē sarucis no 15 centimetriem sestdienas rītā līdz 10 centimetriem svētdienas rītā, Rēzeknē – no 14 centimetriem sestdienas vakarā līdz 10 centimetriem svētdienas rītā.

Citviet Latgalē, kā arī daudzviet Vidzemē un Sēlijā zemi joprojām sedz no diviem līdz septiņiem centimetriem bieza sniega kārta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Svētdienas rītā ne tikai Rīgā un citviet Vidzemes piekrastē, bet arī Alūksnē reģistrētas ziemeļrietumu vēja brāzmas līdz 19 metriem sekundē.

Kā ziņots, naktī uz svētdienu Liepājas ostā konstatēta īslaicīga vēja pastiprināšanās brāzmās līdz 27 metriem sekundē, kā arī gaisa temperatūras paaugstināšanās līdz +8,6 grādiem, liecina dati no SIA “Ekers Stividors LP” meteoroloģisko novērojumu stacijas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.