Foto: LETA/Edijs Pālens

Dienas otrajā pusē lietus krietni mitēsies. Cik silta būs piektdiena? 0

Pievieno LA.LV

Piektdien teju visā Latvijā gaidāms sīks līdz mērens lietus, dienas otrajā pusē līs vairs tikai vietām, vairāk Latgalē.

Aizkuņģa dziedzeris sauc pēc palīdzības: 5 agrīnas pazīmes, kuras nedrīkst ignorēt
Ne vienmēr ar spārniem! 10 pazīmes, kā atpazīt, ka tev tuvumā ir cilvēks – sargeņģelis
RAKSTA REDAKTORS
VIDEO. “Lops gandrīz notrieca manu dēlu!” Mamma saceļ traci, bet izrādās, ka daudzi nostājas “agresīvā” BMW vadītāja pusē 45
Lasīt citas ziņas

Sinoptiķi prognozē, ka maksimālā gaisa temperatūra būs pievakarē – no +14 grādiem daļā Vidzemes līdz +17..+20 grādiem rietumu un dienvidu novados. Tad daudzviet uzspīdēs saule.

Pūtīs lēns mainīga virziena vējš, Latgalē – mērens dienvidaustrumu vējš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā apmākusies diena, būtiski nokrišņi gaidāmi vien priekšpusdienā. Vakarā gaiss iesils līdz +17 vai +18 grādiem.

Laikapstākļus nosaka ciklons. Atmosfēras spiediens 756-760, no rīta valsts austrumos vēl 762 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.