Kokteilis
Apbrīno

Prinča Viljama mīļotā sieva Keita Midltone patiešām pārsteigusi – šādu tērpu viņa līdz šim nebija izvēlējusies0


Keita un princis Viljams pirmo reizi pēc karantīnas Lielbritānijā viesojas slimnīcā.
Keita un princis Viljams pirmo reizi pēc karantīnas Lielbritānijā viesojas slimnīcā.
Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

38 gadus vecā Keita Midltone un princis Viljams viesojušies slimnīcā Kings Linā, kas nosaukta par godu karalienei Elizabetei. Kembridžas hercogiene šoreiz pārsteigusi savus fanus ar savu vienkāršo, bet ļoti piemīlīgo izskatu.

Keita un Viljams pirmo reizi pēc karantīnas Lielbritānijā apmeklējuši pasākumu abi kopā. Laulāais pāris apmeklējis karalienes Elizabetes slimnīcu.

Midltone uz pasākumu ieradās zilā zīda kleitiņā no zīmola “Belauh”. Keita, kura Lielbritānijā pēdējā laikā bieži tiek saukta par nākošo karalieni, matus bija sasējusi zirgastē un viņas izvēlētā kleitiņa mazliet atgādināja skolnieces kleitu, taču tas tikai ļāva hercogienei izskatīties elegantākai.

Briti bija sajūsmināti par hercogu kopējo vizīti, kā arī daudzi pamanīja Keitas vizuālās pārmaiņas. Daži pat akcentējuši, ka ar šādu matu sakārtojumu un “skolniecītes” kleitu prinča Viljama mīļotā sieva izskatās vēl dažus gadus jaunāka. “Cik brīnišķīgi atkal redzēt viņus kopā!”, “Brīnišķīgs pāris!”, “Keita ir ļoti izskatīga sieviete, viņai piestāv mati zirgastē”, “Hercogiene izskatās kā vidusskolniece. Man ļoti patīk!”, “Keita uzreiz izskatās jaunāka, viņai biežāk vajadzētu valkāt šādas kleitas un veidot matus zirgastē” – šādas atsauksmes varēja izlasīt sociālajās vietnēs pēc Kembridžas hercogu parādīšanās publikā.

Vizītes laikā Keita un Viljams tikās ar slimnīcas personālu, kā arī brīvprātīgajiem. Hercogus uzcienāja ar sviestmaizēm un tēju. Mājup viņi devās ar mazāk dāvaniņām, ko slimnīcas darbinieki bija sarūpējuši viņu bērniem – tamborētām rokassprādzītēm.

Keita Midltone un princis Viljams viesojas slimnīcā

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli?
Intervija 1 stunda
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
7 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 6 stundas
AO
Andris Ozoliņš
Ekonomika
Energoefektivitātes milzis Piņķos: kā Saules ielas 2 iedzīvotāji panāca, ka par siltumenerģiju būs jāmaksā trīs reizes mazāk
1 stunda
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Viens gan ir jāsaprot – vīrusi neatnāk, lai mūs tikai pabaidītu, tie atnāk uz palikšanu
5 stundas