Foto – Juris Kalniņš

”Dinamo” treneris Heikila: sliktākais spēles sākums sezonā, visa komanda gulēja 0

Rīgas ”Dinamo” galvenais treneris Kari Heikila svētdienas spēles sākumu Maskavā pret ”Spartak” nosauca par sliktāko šajā sezonā, jo komanda gulējusi, informē ”Sport Ekspress”.

VIDEO. “Divas mašīnas pašvaldības policijas atbrauca” – Ogrē slēgts bērnu izveidotais dzērienu veikals
Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 cipariem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro 26
Farmācijas gigants “AstraZeneca” atzīst, ka viens no tās Covid-19 vakcīnas blakusefektiem var būt pat nāvējošs 7

”Ļoti slikti mēs sākām. Ļoti slikti. Sliktākais spēles sākums sezonā. Visa komanda gulēja,” tiek citēts Heikila pēc piedzīvotā zaudējuma ar 2:3. ”Pēc 0:2 mēs pamodāmies, mazliet uzlabojām. Un otrajā periodā jau spēlējām normāli. Taču pēc tam, kad izlīdzinājām rezultātu, sākām pieļaut tādas kļūdas, kādas es mūsu izpildījumā vēl nebiju redzējis. Vairāk man nav ko teikt.”

Tima Sestito kautiņu pirmajā trešdaļā treneris uztvēris mierīgi. ”Tims – spēlētājs, kurš visu uztver ļoti nopietni. Viņam nepatīk zaudēt. Tas bija viņa lēmums.”

Jau ziņots, ka ”Dinamo” svētdien cieta jau piekto zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlēs.