Princis Harijs un Megana Mārkla viesojas karalienes Platīna jubilejas svinībās

“Domāju, ka man ir jābūt tādai, ko viņa vēlas atdarināt!”: prinča Harija sieva Megana Mārkla atklāj, kā audzina savu meitu 12

Princis Harijs un Megana Mārkla kopā ar abiem bērniem – trīs gadus veco dēlu Ārčiju un gadu veco meitu Lilibetu Diānu dzīvo Montesito, vienā no krāšņākajiem Kalifornijas rajoniem. Savā jaunajā podkāstā Megana sarunājusies ar Kanādas pirmo lēdiju Sofiju Trudo, kā arī amerikāņu aktrisi Pamelu Adlonu un komiķi Semu Džeemu. Viņi runāja par ģimenes dzīvi un to, ko nozīmē būt labai sievai un mammai.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Tavā dzīvē nepārprotami gaidāmas patīkamas pārmaiņas! Horoskopi no 22. līdz 27. jūlijam
Lasīt citas ziņas

Sarunā ar saviem viesiem Saseksas hercogiene pastāstīja par savu meitiņu Lilibetu Diānu: “Lilibeta tikko ir sākusi staigāt. Viņai ir gads un daži mēneši. Bet Ārčijam ir 3 gadi. Tā kā jā – es atrodos notikumu virpulī un tik tikko spēju visu padarīt.”

Prinča Harija un Meganas Mārklas meita – Lilibeta Diāna.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA
CITI ŠOBRĪD LASA

Prinča Harija sieva ar smaidu pastāsta, kā sākas viņu ikdienas rīts. Ārčijs apmeklē privāto bērnudārzu.

“Esmu pārliecināta, ka mūsu rīta “skrējiens” kļūs vēl haotiskāks, kad bērni kļūs vecāki. Taču man jau tagad ir tāda sajūta it kā uz darba galda būtu ieslēgti divi monitori.
Princis Harijs, Megana Mārkla ar abiem bērniem – dēlu Ārčiju un meitu Lilibetu.
Foto: ekrānuzņēmums/ Instagram.

Es vienmēr esmu kopā ar Lilibetu, bet man ir jāseko abiem bērniem. Sākumā mostas meita, pēc tam – dēls. Es sāku gatavot Ārčijam pusdienu kārbiņā līdzi ēdienu, sviestmaizes, un vienmēr lieku viņam nedaudz kaut ko apēst un pagaršot. Vīrs man palīdz bērnus nonest uz pirmo stāvu.

Un tad es viņiem visiem gatavoju brokastis. Tas ir ļoti svarīgi man. Man patīk to darīt. Un man liekas, ka tas ir brīnišķīgs veids, kā uzsākt rītu,” – pastāstīja Megana.

Vēl prinča Harija sieva atklāja, ka rūpes katru dienu jāizrāda arī mājdzīvniekiem. “Ir jāpabaro visi trīs suņi, jo mums nesen ģimenē pievienojās trešais suns. Un pēc tam man jāiet pavadīt Ārčiju. Un zināt, tas ir līdzīgi viesulim,” – hercogienes vārdus citē izdevums “Daily Mail”.

Princis Harijs un Megana Mārkla

Tāpat bijusī amerikāņu aktrise atzinusies, ka kopš viņa ir kļuvusi par meitas mammu, viņas viedoklis par sievietēm ir mainījies. “Pirmais piedzima Ārčijs, bet tagad esmu arī meitas mamma. Vai domāju, ka tas notiks? Drīzāk, ne. Bet tas notika.

Es tagad pasauli redzu citādi, tā – kā viņa redz pasauli un kā viņa uzlūkos savā dzīvē dažas sievietes, tāpēc domāju, ka man ir jābūt tādai, ko viņa vēlas atdarināt,” – teikusi Megana Mārkla.

Mārkla tāpat pastāstīja, ka mācīs meitai dzīvi neuztvert kā vienkārši “kārbiņu”, kurā ir “jāierakstās”.

“Jebkura sieviete var būt sieviete ar balsi. Jums ir jābūt sievietei ar skaļu balsi, jo tas ļauj jums justies atbrīvoti un ļauj saprast, kas ir brīvība,” – prātoja Saseksas hercogiene.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.