Foto – LETA

Dzemdības stacijā un… vienaldzība
 0

Televīzijā rādīja nebijušu gadījumu, ka pārpilnā Rīgas dzelzceļa stacijā kādai sievietei sākušās dzemdības. Vienaldzīgo ļaužu plūsma steidzās viņai garām, jo, pēc tirgus ekonomikas likumiem, laiks ir nauda.

Reklāma
Reklāma

 

Kokteilis
Ikviens iemīlas šajās zodiaka zīmēs: zvaigznes tās dēvē par absolūti burvīgākajām
Gandrīz 400 līķu sadalīšanās stadijā – krematorijā atklāj baisu skatu
Kokteilis
Didrihsone pēc dzimšanas dienas svinībām kādā atpūtas kompleksā piesavinājusies svešu mantu un ar to gozējas kameras priekšā
Lasīt citas ziņas

Pēc vienas no leģendām, slavenā franču dziedātāja Edīte Piafa piedzima uz ielas paklātā franču policista apmetņa… Jā, šeit jau nav Francija, ka policistus apmācītu pieņemt arī dzemdības. Vienaldzība un divkosība ir parasta parādība. Ja kādam sabojājusies automašīna, visi steidzīgi uz ceļa trauksies garām. Reti kurš apstāsies apjautāties, vai nevar palīdzēt. Agrāk, ja laucinieks brauca ar zirgu, redzot vientuļu gājēju, pieturēja un apjautājās, vai tālu jāiet. Varbūt kāds gabaliņš kopīgs. Latvija atrodas it kā demogrāfijas krīzē. Kāpēc tāda vienaldzība?

 

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.