Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Panthermedia/Scanpix/LETA

“Dzer un brauc!” turpinās. Piektdien policisti pieķēruši daudz dzērājšoferu 0

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti deviņi autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Lasīt citas ziņas

Kurzemes un Zemgales reģionā diennakts laikā pieķerti pa diviem dzērājšoferiem, Latgalē – viens, bet Rīgā – četri dzērājšoferi.

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 183 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 400 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, diennakts laikā uz valsts autoceļiem reģistrēts 91 satiksmes negadījums, kopskaitā cietuši 12 cilvēki, bojāgājušo nav.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.