Dionas dziesmas “Love You More” videoklipa filmēšana

FOTO, VIDEO. Dziedātāja Diona publiski atzīstas mīlestībā un atklāj, kā sākās attiecības ar mīļoto, kurš par viņu ir divreiz vecāks 32

Ceturtdien, 4. aprīlī, ar jaunu dziesmu “Love You More” un atzīšanos mīlestībā klajā nākusi dziedātāja DIONA, atklājot savu zemapziņas būtību un enerģijas amplitūdu. Singlam tapis arī stāstu paspilgtinošs videoklips.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Teju ikviens no mums kādreiz ir bijis attiecībās, kurās šķiet, ka ieguldies vairāk nekā otrs, bet patiesībā itin nemaz nav nozīmes tam, cik kurš mīl, jo svarīgi ir sarunāties vienam ar otru. “Mēs katrs spējam dot attiecīgi savai enerģijai un raksturam tāpēc it visiem nav iespējams mīlestību mērīt pēc vienas mērauklas, taču, lai viens otru saprastu un izprastu, ir jāsarunājas. Brīdī, kad sākam domāt par to, cik ieguldām attiecībās, ka gribētos varbūt arī no otra saņemt atpakaļ vairāk vai tieši otrādi – rodas sajūta, ka pietiekami nespējam sniegt, ir pašam sevi jāpiebremzē, lai domas nelido ārpus rāmjiem, tā vietā – jāaprunājas ar mīļoto cilvēku, ir jābūt atklātiem, jāspēj uzticēties un runāt par jūtām,” skaidro DIONA.

“Man dzīvē ir palaimējies un Dieviņš ir iedevis enerģiju, kas reizēm apkārtējiem šķiet pavisam nereāla, jo šķietami, kamēr citos ir viena, manī ir četras enerģijas baterijas.
CITI ŠOBRĪD LASA

Līdzīgi arī attiecībās – es varu dot daudz, bet tajā pašā laikā daudz arī gribu atpakaļ, tāpēc es spēju ne vien pateikt, ka mīlu, mīlu vairāk un vēl vairāk, bet arī šīs emocijas izmantot radoši savās dziesmās, vēl vairāk radot šo emociju virpuli un dāvājot to arī citiem, kuri mani, visticamāk, sapratīs tieši caur dziesmu. Šī dziesma būtībā izskaidro visus manus zemapziņas procesus, kā es funkcionēju kā cilvēks un attiecībās. Un es ticu, ka tieši tāpat kā manās, arī ikvienās citās attiecībās ir mirkļi, kad abi var teikt: “Love you more”,” atklāj DIONA.

“Love You More” videoklipu veidoja producentu kompānija “371 Production” un par tā dziesmas attēlojošo stāstu lakonisks ir producents Bruno Rejs Corns: “Videoklips ir veidots ar mērķi atspoguļot attiecības, kurās partneri nerunā viens ar otru. Neizrunātas tēmas un noslēpumi rada milzīgu un smagu bagāžu.”

Kā vēstījām, Diona Liepiņa “Zelta Mikrofona” ceremoniju apmeklēja kopā ar Ivaru Krastu, Jaunā Rīgas teātra aktieri, kurš ir par viņu 22 gadus vecāks. Žurnāls “Privātā Dzīve” vēstīja, ka abus vieno romantiskas attiecības.

Dziedātāja Diona Liepiņa dažādos laikos

Diona Liepiņa žurnālam atklāj, ka abi iepazinušies tieši pagājušā gada “Zelta Mikrofona” ceremonijā un abu attiecības ilgst aptuveni gadu: “Liels atbalsts šovakar ir mans draugs Ivars. Esam pazīstami jau gadu.”

Taču žurnālam “Kas Jauns” viņa atklāj, ka šīs ir viņas pirmās nopietnās attiecības un ka nav iemīlējusies no pirmā acu skatiena, attiecības izveidojušās laika gaitā:

“Vēlāk sākām arvien vairāk komunicēt, tad arī atkal satikāmies, un šīs attiecības palēnām virzījās uz priekšu līdz brīdim, kad sapratu – wow, es esmu iemīlējusies!”

Tā kā pāra darba grafiks ir piesātināts, abi kopā ir vien vakarā un agrās rīta stundās. Brīvo laiku viņi pavada pastaigājoties vai sportojot.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.