“HKScan Latvia” Jelgavā ražotie vegānie pelmenīši “Dim Sum” būs viens  no “velkošajiem” produktiem eksporta tirgos nākamajā gadā.
“HKScan Latvia” Jelgavā ražotie vegānie pelmenīši “Dim Sum” būs viens no “velkošajiem” produktiem eksporta tirgos nākamajā gadā.
Publicitātes foto

Gaļas pārstrādes uzņēmums lielu akcentu liek uz vegānisko produktu attīstību 25

“Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Šā gada vienpadsmit mēnešos gaļas pārstrādes uzņēmums AS “HKScan Latvia” savā ražotnē Jelgavā ir sasniedzis visā darbības laikā saražotās produkcijas apjoma rekordu – salīdzinot ar iepriekšējā gada 11 mēnešiem, šeit papildus saražotas 600 tonnas gaļas produktu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
FOTO, VIDEO. Arī Olainē plosījies tornado, izpostot saules paneļu parku 32
Lasīt citas ziņas

Uzņēmums ir panācis lielākos eksporta apjomus pastāvēšanas vēsturē.

Lielākais pieaugums – 20% bija uzņēmuma produkcijas eksportam uz Vāciju un Centrāleiropas valstīm, turklāt labākie veiksmes stāsti ir vegānā zīmola “Vegan Dim Sum” ēdienu pārdošana Vācijas tirgū, kā arī lēnā veidā (slow cooked) pagatavotās produkcijas pārdošana Polijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā norāda uzņēmumā, saldēto maltīti “Dim Sum” (vienu no populārākajiem Āzijas ēdieniem) ražo Jelgavā, tā veidota pēc uzņēmuma tehnologu izstrādātas receptes, kas ir 100% vegāna un ar zemu tauku saturu.

Papildus vegānajai versijai ar kimčī pildījumu ir pieejams arī “Dim Sum” ar cūkgaļas pildījumu.

Lai apmierinātu arvien pieaugošo saldētu gaļas produktu pieprasījumu, “HKScan Latvia” nākamgad plāno investēt Jelgavas ražotnes paplašināšanā un modernizācijā.

“Investīcijas tiks veiktas saldēto produktu ražošanā ar mērķi efektivizēt un palielināt ražošanas jaudas. Attiecīgi – uzņēmuma Jelgavas ražotnei tiks iegādātas jaunas iekārtas, kā arī izbūvētas un atbilstoši iekārtotas nepieciešamās telpas,” tā “LB” informēja uzņēmuma pārdošanas direktors Heino Lapiņš, gan neatklājot plānoto investīciju apjomu.

Viņš arī norādīja, ka galvenais ieguldījumu mērķis ir pieaugošā pieprasījuma nodrošināšana eksporta tirgos.

“Tāpat kā ļoti svarīgu soli uzņēmuma attīstībā uztveram inovatīvu produktu izveidi – arī pašlaik, balstoties uz tendencēm pārtikas nozarē, attīstām vairākus jaunus produktus, tai skaitā lielu akcentu liekot vegānisko produktu segmentā.”

“HKScan Latvia” ražo produkciju ar zīmolu “Rīgas miesnieks”, “Tirgus”, “Rakvere”. Uzņēmums kopš 1998. gada ietilpst Somijas koncernā “HKScan”, kas ir viena no lielākajām pārtikas produktu ražošanas kompānijām ziemeļvalstīs un ietver gaļas pārstrādes uzņēmumus Somijā, Zviedrijā, Dānijā un Baltijas valstīs, atpazīstamāko zīmolu vidū ir “HK”, “Kariniemen”, “Via”, “Scan”, “Pärsons”, “Tallegg” un “Rose”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.