Foto: ekrānuzņēmums. Kolāža – la.lv

Emocionāls VIDEO: hokeja laukumā piemiņas pasākumā no Matīsa Kivlenieka atvadās viņa ģimene – mamma, māsa un patēvs 9

Jau ziņots, ka šī gada 4.jūlijā Amerikā 24 gadu vecumā traģiskā negadījumā dzīvību zaudēja latviešu talantīgais hokejists Matīss Kivlenieks.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Lasīt citas ziņas
Atvadas no hokeja vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka

Traģiskais notikums norisinājās komandas “Blue Jackets” vārtsargu trenera Menija Legasija mājā, kur tika atzīmētas viņa meitas kāzas. Pasākumā piedalījās arī Matīsa draugs, vārtsargs Elvis Merzļikins un viņa sieva Aleksandra.

CITI ŠOBRĪD LASA

Traģēdijā bija vainojama uguņošanas raķete, kas nelaimīgas sakritības dēļ trāpīja Matīsam. Ievainojums izrādījās nāvējošs. Vēlāk, Matīsa bērēs, viņa draugs Elvis Merzļikins stāstīja, ka traģēdijā Matīss esot izglābis viņu, viņa sievu Aleksandru un vēl abu nedzimušo bērniņu, jo citādi raķete triecienā būtu trāpījusi viņiem.

Elvis Merzļikins sacīja, ka jaundzimušajam dēlam dos vārdu par godu savam draugam Matīsam. Un tā arī izdarīja – šī gada augustā pasaulē nāca Elvja un viņa mīļotās Aleksandras dēliņš. Bērniņam ir divi vārdi – Nokss Matīss.

Hokeja kluba “Blue Jackets” oficiālajā “Youtube” kanālā publiskots video, kurā redzami emocionāli brīži, kad hokeja laukumā piemin bojā gājušo Matīsu. Laukumā iziet visa Matīsa ģimene – jaunākā māsa Madara, mamma Astrīda, patēvs Artis un Matīsa krustmāte Sarmīte. Šajos emocionālajos mirkļos redzams, ka arī Matīsa draugs Elvis nespēj valdīt asaras.

Savukārt video 12.tajā minūtē redzams, ka Elvis iepazīstina Matīsa ģimeni ar savu mazo dēliņu – Noksu Matīsu, kurš gan video laikā ļoti raud, bet hokejists saka, ka parasti viņš tik daudz neraudot. Stāstot par ikdienu pēc bērniņa dzimšanas, viņš saka: “Es guļu citā istabā, Aleksandra mani izdzina ārā. Paldies viņai par to, ka es varu tagad izgulēties.”

Elvja mazajam dēliņam šobrīd ir rudi mati un kā apgalvo jauno vecāki – nevienam ģimenē neviens nekad nav bijis rudmatis. Savukārt Matīsa mamma Astrīda saka, ka tad, kad esot piedzimis Matīss, tieši viņam bija rudi mati.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.