Foto: Shutterstock

Sarežģīta diena. Problēmas var sākties no rīta. Horoskopi 11. jūlijam 1

Auns

Dienas pirmajā pusē būsi sliktā garastāvoklī. Pēc pusdienām tas sāks uzlaboties, tāpēc labāk plānot svarīgus vai sarežģītus uzdevumus šajā laikā. Labāk nevērsies pēc palīdzības pie citiem, paļaujies uz sevi. Rūpes par finanšu jautājumiem palīdzēs palielināt tavus ienākumus.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
RAKSTA REDAKTORS
“Viņiem ir advokātu aizmugure, par kādu es pat sapņot nevaru!” Darbavieta nelikumīgi sagrauj Baltkrievijas pilsones gadiem veidoto dzīvi Latvijā 285
Lasīt citas ziņas

Kāds no tava loka traucēs tavai profesionālajai izaugsmei un veidos intrigas aiz muguras. Rīkojies, pirms nokļūsi nepatikšanās. Citu padomi vai palīdzība biznesā nesīs vairāk ļauna nekā laba. Nekritizē un nekomentē, esi atturīgāks.

Dvīņi

Sarežģīta diena. Problēmas var sākties no rīta. Zvaigznes iesaka sarežģītās situācijās izmantot humora izjūtu, nesatraukties un nedramatizēt notiekošo. Citu palīdzība šodien nebūs noderīga. Esi gatavs patstāvīgi pārvarēt visas problēmas.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šajā dienā apstākļi strauji mainās. Ir svarīgi mainīties līdz ar viņiem, pielāgoties un izmantot dažādas pieejas darbam. Sīkas problēmas risināsi ātri un pārliecinoši. Dažus sarežģītus jautājumus labāk pārrunāt ar kolēģiem, strādāt kopā, piedāvāt savas idejas.

Lauva

Šodien tev būs grūti izvairīties no strīda. Tu asi reaģēsi uz jebkuru piezīmi vai skarbu vārdu, tāpēc centies būt mierīgāks un pavadi vairāk laika vienatnē. Neprasi padomu vai palīdzību, dari lietas pats, paļaujies uz saviem spēkiem.

Jaunava

Tava vēlme visu paveikt perfekti var izraisīt nervu sabrukumu. Centies novērsties no darba procesiem, neaizmirsti par pārtraukumiem un velti laiku atpūtai. Ja tu to nedarīsi, tava veselība var pasliktināties. Pastāv iespēja, ka ar kolēģiem būs grūti komunicēt pat par lietišķām tēmām.

Svari

No rīta tev būs grūti pielāgoties darba ritmam. Sāc ar vieglām un patīkamām lietām, pakāpeniski pārej pie sarežģītākiem jautājumiem. Citu palīdzība tev nebūs noderīga: visticamāk, tev būs jāpārtaisa viss darbs un jāizlabo kļūdas. Iespējami interesanti biznesa piedāvājumi.

Skorpions

Šodien jebkurš strīds var beigties ar lielu konfliktu. Zvaigznes iesaka izvairīties no saspringtām sarunām. Šodien tev vairāk jāpiekāpjas un savs viedoklis jāpatur pie sevis. Centies optimāli organizēt savus resursus.

Strēlnieks

Interesanta un notikumiem bagāta diena. Ar tevi var gadīties dīvainas situācijas un neparastas iepazīšanās. Tas viss piešķirs tev spilgtas sajūtas un sniegs jaunu pieredzi. Tev būs jārisina problēmas, kas saistītas ar tūlītējo darbu. Neklausies citu cilvēku padomos!

Mežāzis

Jau no paša rīta mēģini saglabāt savu labo garastāvokli, noskaņojies pozitīvi! No tā būs atkarīgs tavs sniegums un gala rezultāts. Centies šodien neveikt lielus pirkumus, sāc taupīt! Paļaujies uz saviem spēkiem un intuīciju, nelūdz palīdzību.

Ūdensvīrs

Gatavojies grūtai un nervozai dienai. Tev būs jārisina problēmas mājās un darbā. Tev būs grūti koncentrēties uz saviem pienākumiem, jo būsi izklaidīgs un pārāk emocionāls. Izvairies no strīdiem, izlīdzini spriedzi ar jokiem un komplimentiem. Strādā vienatnē!

Reklāma
Reklāma

Zivis

Svarīgi pielāgoties apstākļiem, būt elastīgam un diplomātiskam komunikācijā. Tādā veidā varēsi sasniegt to, ko vēlies, un nepieļaut kļūdas. Labāk nesākt sarežģītas lietas: dari pazīstamu darbu, ikdienas rutīnu. Pat tuvi cilvēki šodien sniedz sliktus padomus, domā ar savu galvu!

Viņi ir rūdīti vecpuiši! 5 zodiaka zīmju vīrieši, kam precības nav prātā

Foto: Shutterstock

Viņi vienmēr panāk to, ko vēlas! TOP 3 izcilākie manipulatori saskaņā ar savu zodiaka zīmi

Foto: Shutterstock

Laimīgais skaitlis: kuros datumos pasaulē nāk vislaimīgākie un veiksmīgākie cilvēki?

Foto: Shutterstock
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.