Foto: Unsplash

Esi gatavs tam, ka pēdējā brīdī būs jāmaina plāni! Horoskopi no 13. līdz 19. maijam 3

Auns

Šonedēļ tiks novērtētas tavas profesionālās idejas. Iespējamas pārmaiņas tavā ierastajā dzīvesveidā, tomēr jebkuras izmaiņas nāks par labu. Tevi gaida diezgan intensīvs darbs, kam būs nepieciešams izmantot savu prātu, taču centies arī neaizmirst par iespaidu, kādu tu atstāj uz citiem. Esiet gatavi tam, ka sestdien pēdējā brīdī būs jāmaina plāni!

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Centies neļaut savam enerģiskam noskaņojumam pārvērsties par patmīlību, tev tomēr nevajadzētu būt kā tankam, risinot jautājumus, kas prasa zināmu diplomātiju. Šodien veiksme būs blakus tiem, kuri ir aktīvi un pašpārliecināti. Bet tajā pašā laikā tev nevajadzētu izrīkot visus pēc sava prāta. Labāk ieklausīties padomos.

Dvīņi

Šī nedēļa atnesīs tev enerģijas pieplūdumu, īpaši tagad, ja nesēdēsi uz vietas. Darbā gaidāmas pārmaiņas uz labo pusi, parādīsies jaunas iespējas profesionālai izaugsmei un ienākumu pieaugumam. Koncentrējies uz svarīgāko, pievērs uzmanību arī sīkumiem. Ja ticēsi sev un savām spējām, tu spēsi piepildīt kādu slepenu un ļoti senu vēlmi. Nedēļas otrajā pusē prieku sagādās romantiskas tikšanās.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Haosa un apjukuma laiks ir beidzies, to nomaina situācija, kas ļauj atjaunot kārtību domās, darbos un rīcībā. Komunikācija ar kolēģiem un draugiem sniegs gandarījumu un būs ļoti noderīga. Ir pienācis laiks pieņemt nopietnus lēmumus personīgajā dzīvē. Izvairies no emocionāliem uzliesmojumiem, centies neizprovocēt konfliktsituācijas!

Lauva

Šonedēļ tava intuīcija var aktīvi un spilgti likt par sevi zināt, sajutīsi melus un viltību. Pirmdiena un otrdiena liksies diezgan garlaicīga. Piektdien tu, visticamāk, satiksi cilvēkus, kurus interesēs tavas problēmas. Svētdien būs svarīgi saglabāt nosvērtību un atturību un nepakļauties provokācijām no malas, kuru var būt daudz.

Jaunava

Nekoncentrē savu uzmanību uz sīkumiem, bet koncentrējies uz vissvarīgākajām lietām. Tu būsi sabiedriski aktīvs. Būs daudz plānotu un neplānotu tikšanos ar draugiem un paziņām. Mēģini, neskatoties uz savu optimistisko attieksmi, reālistiski novērtēt savas stiprās puses un nepārslogot sevi ar liekām raizēm un nepatikšanām. Nedēļas nogali labāk pavadīt vienatnē vai ar tuviniekiem.

Svari

Veiksme tagad tev uzsmaida. Mēģini mierīgi uztvert notiekošās pārmaiņas, iespējams, tev būs jāreaģē ātri. Notikumi un cilvēki tevi pārsteigs. Nedēļas beigās labāk nekur nesteigties un vairāk analizēt, nekā runāt un rīkoties. Pavadi nedēļas nogali kopā ar savu mīļoto cilvēku.

Skorpions

Mēģinot savā ceļā gāzt kalnus, tu vari nepareizi aprēķināt un pārvērtēt savus spēkus. Tomēr viss izdosies tev par labu. Šis ir labs laiks, lai atrastu sev jaunu darbu. Tavu autoritāti un pieredzi atzīs visi. Un tas var būt nopietns palīgs, virzoties pa karjeras kāpnēm.

Strēlnieks

Radoša iedvesma un labs garastāvoklis tevi nepametīs visu nedēļu, izmanto šīs veiksmīgās kombinācijas priekšrocības un esi aktīvs. Tevī briest iekšējas pārmaiņas, šobrīd atturies no atklātām sarunām pat ar tuviem cilvēkiem. Domājot par dzīves jēgu, tu atklāsi jaunu nozīmi pazīstamām lietām. Ietekmēt notikumu gaitu nav tavos spēkos, taču tu vari sagatavoties jebkādiem pārsteigumiem.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Nedēļas sākumā iespējamas grūtības, sazinoties ar tuviniekiem vai kolēģiem. Šodien būs bezjēdzīgi viņiem skaidrot savu dzīves pozīciju, viņi tevi tāpat nedzirdēs. Pagaidi, kamēr vētra norimst pati. Nenoteiktības sajūta neļaus tev koncentrēties, tomēr zvaigznes ir pārliecinātas, ka tev ir vairāk spēka un zināšanu, nekā tu pats domā. Nedēļas nogalē centrālo vietu var ieņemt naudas jautājumi.

Ūdensvīrs

Tavs cīņas raksturs ļaus tev pārvarēt daudzus šķēršļus. Pirmdien iespējama maldināšana no jauno partneru puses, uzmanīgi vēro notiekošo sev apkārt. Trešdien centies nedot solījumus, tavi plāni var pēkšņi mainīties. Nedēļas beigās iespējama konfliktsituācija ģimenē. Un, jo mazāk tieksme demonstrēt ievainotu lepnumu, jo vieglāk būs atrast kompromisu, kas der visām pusēm.

Zivis

Šonedēļ labāk uzņemties nogaidošu attieksmi un uzzināt citu nodomus. Daži acīmredzami ir neapmierināti ar tevi. Tev nevajadzētu plānot tūkstoš lietu uzreiz, tev ir jāizvēlas vissvarīgākie uzdevumi un jāsāk tos risināt. Nedēļas nogalē savaldi emocijas. Mierīgums un apdomība ir tavas veiksmes sastāvdaļas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.