Fiksētais un dinamiskais tarifs – kuru izvēlēties? 48

Jaunā realitāte ir tāda, ka cenu svārstības būs diezgan lielas, tāpēc katram pašam jāizlemj, kas būs labākais viņam – fiksēt šos riskus vai izvēlēties dinamisko tarifu, izmantojot cenu kāpumus un kritumus gudri, TV24 raidījumā “Uz līnijas” norāda Ivars Zariņš, Latvijas elektroenerģētiķu un elektrobūvnieku asociācijas izpilddirektors.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Lasīt citas ziņas

Izvēloties fiksēto tarifu, cena tiek fiksēta un cilvēks zina, cik viņam būs jāmaksā par elektrību, nepārdzīvojot par svārstībām.

Viņš norāda, ka pats personīgi izvēlas dinamisko tarifu, uzsverot, ka visu šo laiku ir bijis ieguvējs. Taču, viņš piebilst, tas ir atkarīgs no izpratnes par to, kā šo situāciju var izmantot sev par labu. Ja cilvēks nevēlas ar visu šo mocīties, tas šķiet sarežģīti, tad, pēc viņa domām, labāk izvēlēties fiksēto tarifu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja mājās ir siltumsūknis, varbūt būtu vērtīgi padomāt, vai izdevīgāks nav dinamiskais tarifs. To var darbināt “lētajās” stundās, iespējams, pat nopelnīt uz to, kad elektrībai ir negatīva cena.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.