Dārza svētki #paliecmājās .
Dārza svētki #paliecmājās .
Publicitātes foto

FOTO. 1.maijā LTV piedāvās koncertu, kurā piedalīsies pašmāju iemīļotākie mūziķi 0

Latvijas Televīzija 1. maijā, Satversmes sapulces sasaukšanas 100. gadadienā, piedāvās iespēju viesoties pie Latvijas mūziķiem un attālināti ļauties muzikālai kopā būšanai. Kristīne Komarovska un Toms Grēviņš svinēs unikālus dārza svētkus uz LTV terases, un ne tikai sagaidīs viesus, bet arī “pieslēgsies” mūziķiem dažādās Latvijas vietās.

Reklāma
Reklāma
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Lasīt citas ziņas

LTV1 1. maijā plkst. 21.05 izskanēs unikāls projekts “Dārza svētku koncerts #paliecmājās”. Mūziķi savos dārzos un arī uz LTV terases ļaus ikvienam sajust sirsnīgu un vieglu sarunu un muzicēšanas prieka vienojošo spēku arī attālinātas kopā būšanas laikā. Tā, piemēram, Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs muzicēs Ķeguma pusē, bet Olga Rajecka būs savās lauku mājās netālu no Bīriņiem. Savukārt reperis Ozols savu enerģiju ienesīs kādā no daudzstāvu māju tukšajiem pagalmiem.

Dārza svētkos muzicēs un emocijās dalīsies ne vien Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs, Ozols un Olga Rajecka, bet arī fonds “Viegli”, Kaspars Zemītis un Kaspars Znotiņš, grupa “Musiqq”, Jānis Stībelis, interneta sensācija – grupa “Valters un kombinezoni”, grupa “Ducele”, kā arī maestro Raimonds Pauls kopā ar Anci Krauzi. Iemīļotie mūziķi kopā ar Kristīni un Tomu sniegs iespēju justies kā teju īstos dārza svētkos – varēs dziedāt līdzi un, iespējams, mājas apstākļos arī padejot, tomēr par uzkodām jārūpējas pašiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uzsveram, ka raidījuma laikā tiek ievēroti visi drošības noteikumi. Raidījums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz terases, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci.

Foto ieskats dārza svētkos, ciemojoties pie fonda “Viegli”, Olgas Rajeckas un grupas “Ducele” (foto: LTV/Liene Eicēna): https://failiem.lv/u/an4mrkhe

Dārza svētki #paliecmājās

“Dārza svētki #paliecmājās” – 1. maijā plkst. 21.05 LTV1 un REPLAY.lv, kā arī LTV.lv un REPLAY.lv Facebook kontos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.