Aivars Lembergs dažādos laikos

FOTO. Aivars Lembergs atklāj, ko izdarījis uzreiz pēc tam, kad uzzinājis tiesas spriedumu – 4 gadi cietumā un mantas konfiskācija 155

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā bijušajam Ventspils mēram Aivaram Lembergam Rīgas apgabaltiesa piesprieda četru gadu cietumsodu un mantas konfiskāciju. Viņu atzina par vainīgu kukuļņemšanā, naudas atmazgāšanā un citos ar finansēm saistītos nodarījumos.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Žurnālam “Privātā Dzīve” Lembergs atzinis, ka pieņemtais lēmums viņu nepārsteidz. Lai arī viņa advokāts esot bijis pārliecināts, ka spriedums būs attaisnojošs, pats Lembergs tik cerīgs bijis neesot. Viņš žurnālam arī atklāj, ka spriedumu pārsūdzēs Augstākajā tiesā, kas, visticamāk, nozīmē vēl dažus gadus tiesu darbus.

“Kopumā visa tā tiesāšanās varētu beigties ap manu 80 jubileju,” – viņš atzinis žurnālam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lembergs arī atklāj, ko darījis uzreiz pēc tam, kad tiesa beigusies un viņš uzzinājis spriedumu – četri gadi cietumā, mantas konfiskācija. Aivars stāsta, ka tobrīd bijusi jau pievakare un uzreiz pēc tam viņš esot aizbraucis makšķerēt. No jūras Ventā esot ienākuši asari un viņam pie dažiem arī izdevies tikt.

Visu interviju ar Aivaru Lembergu lasi žurnāla “Privātā Dzīve” 3.oktobra numurā!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.