Kokteilis
Apbrīno

FOTO. “Aug ļoti izskatīgs zēns!”: princis Džordžs šodien svin 7 gadu jubileju0


Princis Džordžs svin septīto dzimšanas dienu.
Princis Džordžs svin septīto dzimšanas dienu.
Foto: EPA/ SCANPIX/ LETA

Prinča Harija sievas, hercogienes Keitas Midltones, aizraušanās ar fotografēšanu ir zināma visā pasaulē. Turklāt Keitai patīk fotografēt ne tikai notikumus un citus cilvēkus, bet arī pašai savu ģimeni. Tradicionāli dažādos ģimenes svētkos, arī savu bērnu dzimšanas dienās, viņa palutina sociālo vietņu sekotājus un britu karaliskās ģimenes fanus ar jaunām bērnu bildēm, kuru autore ir viņu pati. Arī šī reize nav izņēmums – šodien, 22.jūlijā septīto dzimšanas dienu svin princis Džordžs – Keitas un prinča Viljama vecākais dēls.

Princis Džordžs svin septīto dzimšanas dienu.
Foto: EPA/ SCANPIX/ LETA

Atgādināsim, ka iepriekšējo reizi Keita sociālajās vietnēs publicēja pašas uzņemtas fotogrāfijas vēl gluži nesen – 21.jūnijā. Šīs bildes viņa bija iemūžinājusi par godu sava mīļotā vīra, prinča Viljama dzimšanas dienai. Bet 2.maijā Keita publicēja savas meitas, princeses Šarlotes jaunos attēlus, jo meitenīte svinēja savu piekto dzimšanas dienu.

Sociālajos tīklos pie prinča Džordža jaunajām fotogrāfijām interneta lietotāji neskopojās ar komentāriem: “Brīnišķīgs zēns!”, “Daudz laimes dzimšanas dienā, smukulīti Džordž!”, “Apsveicu mammu un tēti, jums aug ļoti izskatīgs zēns!” u.c.

Princis Džordžs svin septīto dzimšanas dienu.
Foto: EPA/ SCANPIX/ LETA

Jubilāra bildes ir tapušas ārpuspilsētas Amnerholas rezidencē, kur Keita un princis Viljams kopā ar bērniem šobrīd pavada laiku – turp viņi pārcēlās vēl tad, kad Lielbritāniju plosīja pandēmija. Lai arī Lielbritānijā šobrīd jau ir atsākušies dažādi pasākumi un stingrie ierobežojumi ir atcelti, zinātāji teic, ka pāris, visticamāk, princim Džordžam tik un tā nerīkos ballīti ar daudz draugiem, vēl aizvien ievērojot visus drošības pasākumus.

Foto: EPA/ SCANPIX/ LETA

Lūk, kā mazais princis Džordžs paaudzies viena gada laikā:

Saistītie raksti

Atgādināsim, ka Keitas Midltones un prinča Viljama vecākais dēls, princis Džordžs pasaulē nāca 2013.gada 22.jūlijā. Un jau nākošajā dienā Keita tika izrakstīta no dzemdību nodaļas un jau pozēja ar jaundzimušo uz slimnīcas kāpnēm. 94 gadus vecās Lielbritānijas karalienes Elizabetes II mazmazdēls princis Džordžs rindā uz troni ir trešais – aiz sava vectēva, prinča Čārlza un sava tēva, prinča Viljama.

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.