Foto: ekrānuzņēmums/ Facebook @Aleksandrs Sokolovs.

FOTO. “Bilde izskatās kā no mana nekrologa…” – fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs ar savu ierakstu soctīklos sasmīdina tautu 15

Erotisko fotosesiju populārākais fotogrāfs Latvijā – Aleksandrs Sokolovs vietnē “Facebook” publicējis komisku ierakstu, un ar to sasmīdinājis soctīkla lietotājus.

Reklāma
Reklāma
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

“Visi redz manu profilbildi? Tā fotosesija bija gandrīz pirms 10 gadiem… Es toreiz daudz sportoju, man bija diezgan vētrains dzīvesveids, es taisīju visādus crazy fotoprojektus un biju ellīgi aktīvs visās dzīves sfērās.

Modele man blakus ir vizāžiste Katrīna, ar kuru toreiz strādāju kopā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Diemžēl, šobrīd bilde izskatās kā no mana nekrologa – “viņa labākie gadi un Sokolovs vēlējās, tāds palikt cilvēku sirdīs”… Tagad es absolūti vairs neesmu tāds, ka tur. Ļoti izmainijos gan mentāli gan fiziski un ne uz to labāku pusi… Drīzumā uztaisīšu jaunu bildi, lai nemaldinātu tautu. (Un protams bez Katrīnas, jo viņa tagad izskatās vēl labāk nekā toreiz!)” – ierakstījis Sokolovs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.