Foto: ekrānuzņēmums/ Facebook @Aleksandrs Sokolovs.

“Par to histēriju, ka skolās bērniem stāstīs par dzimumiem…” – fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs uzskata, ka vecāki sacēluši “vētru ūdensglāzē” 105

Jau tika ziņots, ka Izglītības satura centra (VISC) materiāls “Seksuālā izglītība: jautājumi un atbildes” sabiedrībā izraisīja plašu rezonansi. Šis materiāls bērniem piedāvāja aizdomāties, vai viņi vēlas būt cisseksuāļi, transgenderi, kvīri vai aseksuāli. Šo tēmu bija plānots apspriest skolās sākot jau ar 4. klasi. Tomēr sabiedrības sašutums bija tik liels, ka šobrīd šis materiāls ir apturēts. Savukārt erotisko bilžu fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs socvietnē “Facebook” paudis pārliecību, ka vecāki ir “sacēluši histēriju” un, viņaprāt, bažām nav pamata.

Reklāma
Reklāma

Viņš raksta:

Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

“Par to histēriju, ka skolās bērniem stāstīs par dzimumiem.
Atceros, kad pats mācījos 4. vai 5. klasē, mums parādījās priekšmets – “ko māca bībele”. Es atnācu mājās ļoti iedvesmots un teicu vecākiem, ka tagad ticēšu dievam. Vecāki man vispār neko neatbildēja. Tipa, dari ko gribi.

Skolā katram iedeva lūgšanu grāmatiņu. Tur bija ļoti mazs lapu un es visu izlasīju. Ziniet kas notika tālāk? Pēc 3 dienām es aizmirsu par to visu reliģiozo teoriju un safokusējos uz datorspēlēm un attiecībām ar klasesbiedriem. Kā biju ateists tā arī paliku.

CITI ŠOBRĪD LASA

Esmu pilnībā pārliecināts, ka ja skolā tagad nāks un stāstīs bērniem, ka ir ne tikai sieviete un vīrietis, bet arī humanoids, ziloņskaps un kurmjulens, nebūs tā, ka bērni to uztvers nopietni un uztaisīs tālāk ejošus secinājumus.

Tipa būs tā, ka bērns teiks, es domāju, ka neesmu puika, bet meitene… Un tad viss sāks griezties – vecāki, skolotāji, ārsti, skries un taisīs viņam analīzes, izmeklējumus un notiks x diena, ka bērnu svinīgā eskortā pavadīs uz slimnīcu, tur jau gaida ķirurgu komanda un pēc 10h operācijas, bērns pamodīsies citā ķermenī…

Nopietni? Kāds tiešām domā, ka, lai ko tādu uztaisīt pietiks tikai ar bērna vēlmi? Un kas, klases fonds apmaksās 200 000€ vērtu operāciju? Nu, beidziet. Tas viss ir muldēšana, kura nekad neko neietekmēs.

Nopelnīs tikai tipogrāfijas, daži ierēdņi, varbūt kādam skolotājam būs papildus 20h un viss. Tas ir populisms un ar bērniem vispār nav nekāda sakara.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.