Mūziķis un TV personība Roberto Meloni dažādos laikos

FOTO. “Daudziem no jums šis bija nepatīkams pārsteigums” – Roberto Meloni jau kādu laiku uzturas slimnīcā 28

Tautā iemīļotais itālis Roberto Meloni, kurš ir arī raidījumu vadītājs, kādu laiku bija pazudis no televīzijas ekrāna, kā arī sociālajiem tīkliem. Šodien savā “Instagram” profilā viņš publicējis attēlu no slimnīcas palātas, pie ieraksta atklājot iemeslus viņa “pazušanai”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

“Draugi! Nu jā, daudziem no jums šis bija nepatīkams pārsteigums un daži man jau rakstīja uztraukušies kā man iet, kāpēc es neko neesmu teicis un vai kaut ko man vajag. Tie, kuri mani pazīst, zin ka man patik dot labas emocijas, ka es esmu ļoti neatkarīgs un nemīlu apgrūtināt citus cilvēkus. Tāpēc, es piekritu sniegt interviju žurnālam un profesionālai @valtereieva , kurā ļoti akurāti un precīzi atspoguļoja manas sajūtas un visus vētrainus notikumus. Esmu pateicīgs šim piedzīvojumam, bet visvairāk tiem cilvēkiem kas man bija un ir klāt,” viņš norāda ierakstā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Žurnāls “Kas Jauns” ziņo, ka Meloni pašlaik cīnās par savu veselību. Pēc operācijas viņš atlabst “Vaivaros”. Kā norādīts žurnālā, 2. novembrī Roberto Meloni devies uz raidījuma filmēšanu, taču sapratis, ka tas, visticamāk, nebūs iespējams.

“Pēc manas sejas tas bija redzams visiem kolēģiem nepārprotami. Kad cēlos no krēsla, vairs nejutu kāju, centos spert soli uz priekšu, bet, nesajūtot atbalstu, kritu,” viņš stāsta par pārdzīvoto, piebilstot, ka pirms pieciem gadiem viņam uzradušās sāpes muguras lejasdaļā. Tolaik viņš apmeklējis fizioterapiju, taču šovasar sāpes atkal likušas par sevi manīt, norāda “Kas Jauns”.

Meloni veikta operācija, kurā mugurkauls stiprināts ar titāna plāksnēm. Šobrīd viņš atrodas rehabilitācijas centrā “Vaivari”.
Pilns raksts izlasāms 12. decembra izdevumā “Kas Jauns”!
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.