Māksliniece Elita Patmalniece.
Māksliniece Elita Patmalniece.
Foto – Karīna Miezāja

FOTO: decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi 0

Šī gada decembrī Siguldas pilsdrupu estrādē būs skatāms multimediāls brīvdabas uzvedums “Sapnis”. Tajā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, atdzīvosies mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228
Lasīt citas ziņas

Mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi vērotājam ļauj iegrimt tajos, saplūst ar darbu un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē. Mākslinieces iespaidīgā krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija ir kļuvusi par pamatu iespaidīgam video stāstam – to papildinās gaismas, lāzeri, dūmi un dažādi speciālie efekti. “Es esmu pārliecināta, ka cilvēkiem viss šis šķitīs trakoti interesanti. Gribu, lai viņi pēc uzveduma dodas projām uzlādēti, priecīgi par dzīvi un aizmirst drūmo ziemu un tumsu. Dzīve taču ir tik skaista un interesanta,” par uzvedumu saka Elita.

Publicitātes foto
CITI ŠOBRĪD LASA

Fantāzijas uzvedumā “Sapnis” Nomoda dāma Franciska un Sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules. Uzveduma laikā Siguldā tiks uzburtas 10 dažādas Elitas sapņu tēlu pasaules.

Uzveduma režisore Ilze Brīnums stāsta: “Šodienas paviršā un zombētā uztvere – neklausīšanās, nesarunāšanās, stress, skriešana, pārspīlētā ierīču atkarība – tas viss neļauj cilvēka izdzīvot tās emocijas un dzīves prieka virpuli, kas ir Elitas gleznās. Tādēļ mēs esam radījuši Elitas sapņu pasauli un gribam, lai cilvēki atjauno sevī kaut uz mirkli īstas un dzīvas emocijas – sadzirdēt, sajust, priecāties, ballēties, būt kopā, iedvesmoties, iemīlēties, fantazēt.”

Publicitātes foto

Nelieli uzveduma “Sapnis” fragmenti novembrī jau demonstrēti Rīgā (festivāla “Staro Rīga” laikā) un Liepājā (mākslinieces Elitas Patmalnieces izstādes “Nomoda sapņi” atklāšanā).

Brīvdabas fantāzijas uzvedums “Sapnis” būs skatāms Siguldas pilsdrupu estrādē no 13. decembra, vakaros, plkst. 17.00, 18.30 un 20.00. Uzveduma ilgums būs 40 minūtes. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs.

Publicitātes foto

Sākotnējā ieejas biļešu cena 7 eiro, pasākuma dienā biļešu cena būs 15 eiro. Vairāk informācijas par uzvedumu šeit.

Publicitātes foto
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.