Kaspars Zemītis nosvin sava jaunākā soloalbuma atvēršanu

FOTO. Draugi, ģimene, smaidi un mūzika! Izcilais ģitārists Kaspars Zemītis krāšņi nosvin dzimšanas dienu 7

14.februārī – tieši savā dzimšanas dienā – izcilais ģitārists Kaspars Zemītis Mūzikas nama «Daile» svinēja sava jaunākā soloalbuma «Motīvs balsij un ģitārai» atvēršanu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Veselam
13 tavas vientulības iemesli, kurus nepatīkami dzirdēt 7
Lasīt citas ziņas

Koncertā piedalījās Kaspara kolēģi un domubiedri, ar kuriem šajos gados krustojušies viņa radošie ceļi: JRT aktieris Kaspars Znotiņš, dziedātāji Renārs Kaupers, Elza Rozentāle un Daumants Kalniņš, aktrise un režisore Rēzija Kalniņa, kā arī Kaspara ģimene – dzīvesbiedrene Anda un dēli Kārlis, Jēkabs Roberts un Mārtiņš Matīss.

«Jūtos ļoti priecīgs, jo to, kas visu laiku bija pie manis – līdz ar albuma atvēršanu to tiešām redzu un izjūtu kā kaut kā svarīga laišanu pasaulē. Priecājos arī par to, ka beidzot satiku savus draugus, un ka tie cilvēki, kas ir svarīgi manā dzīvē, ir piedalījušies mana albuma tapšanā un šajā vakarā kopā ar mani varēja būt uz skatuves.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mēs varējām būt kopā, gan just, gan muzicēt, jokot un smieties, un tas man ir ārkārtīgi nozīmīgi. Tiesa, jubilejas kūku nācās baudīt šaurā lokā, jo šajos laikos nevar svinēt ļoti plaši, taču, par spīti visam, mēs to visu izbaudījām.

Turklāt tie klausītāji, kas nebija koncertā, pēc kāda laika to varēs to kopā ar mani baudīt televīzijas ierakstā,» saka Kaspars Zemītis, ar smaidu piebilstot: «Mēs jau nezinām, kas būs, tāpēc uzskatu, ka šādi mirkļi ir jāizbauda.»

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.