Kokteilis
Apbrīno

Renārs Zeltiņš, Juris Kaukulis, Kaspars Zemītis atklātos stāstos: kādas bijušas viņu attiecības ar tēviem0


Renārs Zeltiņš – “Balss pavēlnieks“ LTV1  – 3%
Renārs Zeltiņš – “Balss pavēlnieks“ LTV1 – 3%
Publicitātes foto

Nedēļas nogalē – 9. septembrī – jau sesto gadu pēc kārtas tika atzīmēta Tēva diena. Šogad arī īpašā organizācijas “Mammamuntetiem.lv” rīkotā “Tēvu sapulcē” sabiedrībā zināmi vīrieši dalījās savos stāstos un savā pieredzē par attiecībām ar tēvu.

Šovmeņa Renāra Zeltiņa tēvs no ģimenes aizgājis, kad Renāram bijuši četri gadi un nākamreiz abi satikušies, kad puisim bija jau 25 gadi. Žurnālam “Kas Jauns” viņš atklāj: “Man ārkārtīgi trūcis ar viņu pavadītā laika, vīrišķo pieskārienu un klātbūtnes izjūtas. Tāpat man netika iemācītas praktiskas lietas mājas dzīvē, ko parasti tēti iemāca saviem dēliem. Tajā pašā laikā manī vienmēr bijis spīts pierādīt sev, ka es varu būt citāds tēvs: būt klāt, mīlēt, rūpēties.” Renārs ir tētis 9 mēnešus vecajai Emmai un neslēpj, ka jau pirms bērniņa dzimšanas zinājis, ka kopā ar sievu vēlas rūpēties par meitu un būt viņas atbalsts.


View this post on Instagram

Long live #Brandbox!🤟 #celebration #15years

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

Ģitārista Kaspara Zemīša tēvs nomira, kas viņš bija tikai desmit gadus vecs un viņu ir uzaudzinājusi mamma. Kad 20 gadu vecumā piedzimis paša pirmais dēls, Kaspars atzīst, ka bijis nobijies, jo nav zinājis, kādam tēvam ir jābūt. Bet tolaik no kāda izdzirdējis atziņu: “Labā ziņa ir tā, ka neviens labāks par tevi taviem bērniem nevar būt. Tev ir jābūt tādam, kāds tu esi.” Šobrīd Kaspars ir jau trīs teju pieaugušu – 23, 20 un 13 gadu vecu dēlu tēvs un nebūt nav pārliecināts, ka ir ideāls tēvs.


View this post on Instagram

Dod5

A post shared by Kaspars Zemītis (@kasparszemitis) on


View this post on Instagram

Kāzu jubileja lustīgā kompānijā. #veljautikai24

A post shared by Kaspars Zemītis (@kasparszemitis) on

Mūziķis Juris Kaukulis nāk no daudzbērnu ģimenes un viņa vecāki joprojām ir kopā. Viņš atzīst, ka no tēva pārmantojis daudz gudru prātulu, kādām jābūt attiecībām. Viņam prātā nāk tēva teiktais: “Mūsu ģimenē, ja vīrietis dzīvo ar sievieti, tad viņš par viņu rūpējas un dzīvo tikai ar savu ģimeni.” Jura paša ģimenē aug meita Rūta un dēls Marts un daudzas lietas viņi visi dara kopā. Savukārt kāds draugs reiz mūziķim teicis: “Ja dēls tev pasaka – ej dirst, tātad tu bērnu esi pareizi audzinājis! Jo katram dēlam savam tēvam kas tāds ir jāpasaka.”


View this post on Instagram

Tēvu dienas kvartets .

A post shared by Juris Kaukulis (@juriskaukulis) on


View this post on Instagram

Jānīts prieka nezināja, dziesmiņā klausoties! Līīīgo Jāņatēvam 11

A post shared by Juris Kaukulis (@juriskaukulis) on

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.