Praktiski
Mājas mīluļi

FOTO. Fotogrāfam izdodas nofotografēt unikālus kadrus Garkalnes mežos2

Foto: ekrānuzņēmums Victor Ivanov Wildlife/ Facebook.

Fotogrāfs Viktors Ivanovs no Latvijas savā mājas lapā vietnē Facebook.com publicējis ļoti retus kadrus – putniņš erickiņš baro desmit reiz lielāko par sevi dzeguzes mazuli. Turklāt neticamais notikums noticis tepat Pierīgā – Garkalnes mežos.

Mājas lapā fotogrāfs par sevi raksta: “Es esmu Viktors. Fotografēt dabu ir mans hobijs. Latvija ir mana zeme. Maza, bet neticama skaista. Es pacentīšos parādīt jums to interesanti, ko es būšu ieraudzījis caur kameras objektīvu. To, ko jūs, iespējams, vienkārši steigā neesat pamanījuši. Pārsteidzošais ir tepat blakus! Divu soļu attālumā no mājas durvīm. Izstieptas rokas attālumā.”

Pie neparastās publikācijas, kurā redzamas vairākas fotogrāfijas ar dzeguzes mazuli un mazo putniņu erickiņu, fotogrāfs uzrakstījis arī īsu stāstiņu par to, kā viss notika.

“Tēvi un bērni. No cikla “Ģimenes portreti”. Tēvs, kā jūs jau nojaušat, ir pirmajā fotogrāfijā no kreisās puses. Meklēju šodien mežā zaļās vārnas mazuļus. Vienu atradu, otru tikai dzirdēju. Taču man tuvojoties, tas apklusa. Taču tā kā putna krāsojums vēl ir blāvs, līdz tumsai atrast viņus mežā bija nereāli. Un te, kaut kur blakus “pi-pi,pi!”. Ļoti pazīstama skaņa! Gāju uz to. Tiešām tā!
Dzeguzēns tik zēli pīkstēja, ka man pašam gribējās to pabarot. 🙂 Taču par laimi pielidoja tētis un kaut ko zaļu viņam iedeva. Tas uz mirklīti apklusa, bet tad atkal – “pi-pi, pi-pi!”. Starp citu, lidot mācēja dēliņš (bet varbūt arī meitiņa) pat ļoti labi. Nācās diezgan pieklājīgi paskraidīt aiz šīs ģimenītes aizaugušā mežā, izbiedējot nogurušos sēņotājus,” – raksta fotogrāfs sociālajā vietnē Facebook.

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Latvijā
“Ja visa pasaule zināja, ka Latvija ir okupēta, kāpēc neviens neiestājās par mums?” Stalbes dalītās domas par palīdzību Baltkrievijai 21
13 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Katoļu arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs: “Mēs sākām novērtēt vienkāršas lietas – saziņu, satikšanos, to, ka bērnus var aizvest uz skolu un bērnudārzu.”
12 stundas
LE
LETA
Veselam
Covid-19 konstatēts diviem no un uz Aglonu braukušiem pasažieriem 2
15 stundas
ZB
Zigmunds Bekmanis
Pasaulē
Miera mīļotāju paradīzē: Kā Zigmunds aizbrauca uz noslēpumainajām Ālandu salām, ko Covid-19 nav skāris
18 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pašizolācija būs jāievēro arī pēc atgriešanās no Lielbritānijas un vēl trim valstīm 2
15 stundas